Pridať inzerát

Čistič matríc

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová Baňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacod 650 Eur / mesiac v hrubom ( finálna výška mzdy bude určená v závislosti od skúsenosti uchádzača ) + mesačný bonus až do výšky 120 Eur ( v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky) + bonus do 400€ ( vyplácaný 2 krát ročne)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• čistiť a pripravovať matrice pre lisovanie a zabezpečovať tak plynulý výrobný proces;
• použité matrice odnášať od lisov, v matriciarni rozobrať a nechať vychladnúť;
• vychladnuté matrice vkladať do lúhového kúpeľa a dbať na čas kúpeľa;
• zabezpečiť pieskovanie matríc v pieskovacom stroji, udržiavať funkčnosť a čistotu stroja, výmenu piesku;
• prípravovať matrice do predohrevných a nitrizačných pecí matríc a do archívu ;

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Zabezpečujeme prepravu ZADARMO firemným autobusom :
- zo Žiaru nad Hronom, Hliníka nad Hronom, Bzenice, Žarnovice Voznice a Runa nad Hronom
- z Levíc, Kozmáloviec, Tlmáč, Kozároviec, Hronského Beňadika, Orovnice, Tekovskej Breznice a Brehov
• Mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur ( v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
• Garancia výplaty načas a takisto vyplatenia všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
• Bonus do 400,- € ( vyplácaný 2 krát ročne)
• Odmena 150,- € za odporučenie nového zamestnanca
• Parkovanie a stravovanie priamo v areáli závodu ( stravné lístky v hodnote 4,00 Eur )
• Firemné podujatia ( Deň otvorených dverí a pod. )

V prípade, ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis na dole uvedené kontakty, alebo sa zastavte osobne v našej spoločnosti - personálne oddelenie.
Tešíme sa na Vás a na Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia k práci
- pracovitosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Vedúca spoločnosť v oblasti predaja hliníkových a PVC profilov pre architektúru a stavebníctvo, polyamidov, kompozitného panela, tesnení a kovaní s ročným obratom 550 miliónov Eur, ktorá je lídrom v neustále rastúcom sektore.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Železničný rad 29
968 01 Nová Baňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421915535007
E-mail: poslať životopis