Vodič nákladného auta 12t - jazdy na otočky SK-CZ-SK, SK-HU-SK, víkendy doma

Cortizo Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 900 € brutto mesiac + bonus za nakládku a vykládku + bonus za najazdené kilometre + dochádzkový bonus do 800 € /rok.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu - územie Českej republiky a Maďarska.
• Vykládka a nakládka nákladného auta.
• Zabezpečenie potvrdenia dodacích listov.
• Zodpovednosť za čistotu a technický stav prideleného vozidla.
• Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie.

• Stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu.
• Pracovná doba od pondelka do piatku
• Bonus za nakládku a vykládku
• Bonus za najazdené kilometre
• 2 x 400 € dochádzkový bonus (vyplácaný polročne ak sú splnené
interné kritériá spoločnosti).
• 150 € za odporučenie nového zamestnanca.
• Príspevok na rekreáciu do výšky 275 € od zamestnávateľa po
odpracovaní 24 mesiacov.
• Sociálny program: vitamínové balíčky, darčekové poukážky, vianočné a
mikulášske baličky.

Informácie o výberovom konaní

Vodič pri nástupe musí mať platné doklady:
- VP,
- OP,
- digitálna (tachografová) karta vodiča,
- platný preukaz o psychickej spôsobilosti,
- platný preukaz o zdravotnej spôsobilosti pre výkon vodiča.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B, C, E

- zodpovednosť
- prax
- dobré orientačné schopnosti

Spoločnosť Cortizo Slovakia a.s. je členom skupiny Cortizo, ktorá patrí medzi svetových lídrov výroby hliníkových profilov pre architektúru a priemysel. V závode v Novej Bani pracuje viac ako 350 zamestnancov s najmodernejšími technológiami, čím podporujeme rozvoj našich zamestnancov.

Ak je Vám výrobné prostredie blízke, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam, dajte nám o sebe vedieť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov