Zodpovedný vedúci – vedúci predajne Wineplanet (SC Europa Banská Bystrica)

CORNER SK spol. s r.o.

  • Miesto práce: Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacfixná mzda + osobné ohodnotenie + odmeny + príplatky za vedenie
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci predajne zodpovedá za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni. Zodpovedá za plnenie stanovených predajných cieľov a vedie predajcov k poskytovaniu bezchybnej a prvotriednej obsluhy zákazníkov.

Hľadáme šikovného a samostatného človeka. Vašou úlohou bude vedenie predajne a profesionálna obsluha pri výbere vína a iného sortimentu ponuky predajní Wineplanet. Naši zákazníci oceňujú milý, ochotný a kvalifikovaný personál. Skúsenosti s prácou v maloobchode sú nevyhnutné.
Hlavné zameranie predajne Wineplanet: víno, destiláty, káva, čaje, čokoláda a delikatesy.

Hlavnou náplňou práce je:
– zabezpečenie spokojnosti zákazníka, obsluha a poradenstvo zákazníkom
– vedenie tímu predajcov
– revízia objednávok tovaru podľa potrieb danej prevádzky na základe automatického zostavenia systémom
– manipulácia s tovarom: dopĺňanie tovaru, správne označenie názvu a ceny tovaru, kontrola exspirácií tovaru, správne skladovanie
– kontrola skladových zásob a ich optimalizáciu
– vydávanie osobných odberov e-shopových objednávok na prevádzke
– zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením
– zodpovednosť za pokladničnú evidenciu, evidenciu príjmu a výdaj tovaru
– uzávierka a kontrola tržieb, zabezpečenie odvodov tržieb
– vedenie a kontrola potrebných administratívnych záznamov
– zodpovednosť za merchandising: umiestnenie tovaru, výzdobu, upútavky
– zodpovednosť za zverený inventár, ochrana majetku
– komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti
– riešenie reklamácii a sťažností zákazníkov
– účasť na poradách
– sledovanie trhu a konkurencie
– návrh marketingových činností
– vykonávanie inventúr
– schopnosť pracovať s predajnými ukazovateľmi
– schopnosť zaškolovať svoj zverený tím
– pracovná doba podľa režimu obchodného centra (Po-Ne, od 9.00 do 21.00 hod., rozvrhnutie).

• stabilné postavenie vo významnej spoločnosti s viac ako 27 ročnou tradíciou, korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
• zaujímavé finančné ohodnotenie podľa objektívnych kritérií
• veľmi príjemný kolektív, možnosti rozvoja a profesijného rastu
• adaptačný program
• príjemné pracovné prostredie v obchodno centre Europa SC Banská Bystrica
• benefity na produktové portfólio firmy, možnosť účasti na firemných akciách, ochutnávkach alkoholu, degustáciách vín

V prvom kole budú na základe zaslaných životopisov vybraní a oslovení uchádzači spĺňajúci uvedené podmienky. DÔLEŽITÉ: K životopisu prosíme priložiť aj fotografiu. Vybraným uchádzačom bude telefonicky alebo e-mailom ponúknutý termín druhého kola výberového konania. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Druhé kolo: osobný pohovor (osobne alebo prostredníctvom telespojenia na diaľku).

Prosíme uchádzačov, aby si pozorne prečítali požiadavky na pracovnú pozíciu, zvážili svoj vážny záujem, objektívne konfrontovali požiadavky so svojimi znalosťami a zaslali svoj životopis presvedčení, že o danú pozíciu majú záujem, chcú sa zúčastniť výberového konania.
Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, obchod, enológia, potraviny

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Ideálna prax v oblasti maloobchodnej prevádzky (napr. v nákupnom centre) s potravinárskym zameraním,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je aj:
– skúsenosť v maloobchodnej prevádzke, ideálne potravinárskeho zamerania (nie je podmienkou)
– radosť z komunikácie s ľuďmi;
– pozitívny pohľad na svet okolo seba.
– zodpovednosť
– samostatnosť

Spoločnosť CORNER SK, spol. s r.o. sa zaoberá od roku 1994 dovozom a výhradnou distribúciou prémiových produktov v oblasti nápojov a potravín.
Pôsobíme na Slovenskom trhu viac ako 27 rokov. Orientujeme sa predovšetkým na klientov, ktorí podnikajú v gastronómii – ako dodávateľ väčšiny špičkových ale aj bežných reštaurácií, wine-barov a hotelov na Slovensku. Vybrané vína z našej ponuky nájdete aj vo vinotékach a špecializovaných maloobchodných predajniach, spolupracujeme aj so všetkými medzinárodnými a domácimi obchodnými sieťami pôsobiacimi na Slovensku.
Naša spoločnosť je výhradným dovozcom na Slovensko väčšiny značiek vína, ktoré máme v ponuke. Spolupracujeme priamo s výrobcami vína a orientujeme sa na vysokú kvalitatívnu úroveň.
Pôsobíme tiež vo svete kávy, v ktorom sa od roku 2001 uplatnila výhradným importom talianskej značky Lavazza na slovenský trh.
Dôležitou súčasťou našej ponuky sú aj alkoholické nápoje – spirity, kde sa snažíme vytvárať ponuku sortimentu mimoriadnej kvality spojenú s prémiovými značkami.
V našom sortimente sú mimo iného aj exkluzívne francúzske čaje Dammann a „butiková" talianska čokoláda Amedei. Spolupracujeme výhradne so spoločnosťami založených na rodinnej tradícii, kde sa jednotlivé generácie oddávajú filozofii rešpektovania značky, jej identity a budovania s dôrazom na kvalitu a inováciu produktov.

www.corner.sk www.wineplanet.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov