Pridať inzerát

Účtovník

Corlonez accounting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností a znalostí uchádzača o zamestnanie.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce účtovníka predstavuje najmä vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva komplexne, tzn. účtovanie všetkých druhov dokladov v rámci firmy, zostavovanie štatistických výkazov, daňových priznaní k DPH, daňových priznaní k dani z príjmov, zodpovednosť za vedenie účtovníctva zverenej firmy, komunikácia s úradmi a zastupovanie klienta pred úradmi.

Profesionálne odborné školenia hradené zamestnávateľom + kompletná databáza školení v oblasti miezd, personalistiky, účtovníctva a daní
Možnosť poradenstva s certifikovanými lektormi popri práci
Práca v odbornom tíme a v príjemnom kolektíve
Výrazný osobný a kariérny rast
Flexibilný pracovný čas po uplynutí skúšobnej doby
Využitie služobného telefónu
Variabilná zložka k platu ako bonus
Variabilita čerpania dovolenky
V osobitných prípadoch možnosť využitia home-office po uplynutí skúšobnej doby

Rozširujeme náš tím účtovníkov o ďalšie dve nové pozície. Hľadáme samostatného účtovníka, ktorý je schopný prevziať účtovnú agendu celej firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

Ochota hľadať kreatívne, no odborné a legislatívne správne riešenia pre náročné účtovné a mzdové problémy. Požadujeme vzdelanie v odbore alebo prax.
V prípade ukončenia štúdia so zameraním na účtovníctvo prax nie je podmienkou.

Sme spoločnosť so zameraním na účtovníctvo, mzdy, právo a komplexné podnikateľské poradenstvo.
Poskytujeme služby v odbornej kvalite.
Našimi spokojnými klientami sú už viac ako 9 rokov malé, stredné a veľké podniky.