Pridať inzerát

Účtovník - Senior

Corlonez accounting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude upresnená podľa kvalifikácie uchádzača po osobnom pohovore
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce účtovníka predstavuje najmä vedenie podvojného účtovníctva komplexne, tzn. účtovanie všetkých druhov dokladov v rámci firmy, zostavovanie štatistických výkazov, daňových priznaní k DPH, daňových priznaní k dani z príjmov, zodpovednosť za vedenie účtovníctva zverenej firmy, komunikácia s úradmi a zastupovanie klienta pred úradmi.

Profesionálne odborné školenia hradené zamestnávateľom + kompletná databáza školení v oblasti miezd, personalistiky, účtovníctva a daní
Možnosť poradenstva s certifikovanými lektormi popri práci
Práca v odbornom tíme a v príjemnom kolektíve
Výrazný osobný a kariérny rast
Flexibilný pracovný čas po uplynutí skúšobnej doby
Využitie služobného telefónu
Variabilná zložka k platu ako bonus
Variabilita čerpania dovolenky
V osobitných prípadoch možnosť využitia home-office po uplynutí skúšobnej doby
Práca v modernom prostredí

Po preštudovaní všetkcýh doručených životopisov sa ozveme uchadzačom, ktorí sa dostanú do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, dane, audit

Ostatné znalosti

KROS Omega - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

6

Počet rokov praxe

6

Schopnosť riešiť širokú škálu účtovných a daňových problémov. Flexibilita a dôslednosť.

Sme spoločnosť so zameraním na účtovníctvo a komplexné podnikateľské poradenstvo.
Poskytujeme služby v odbornej kvalite.
Našimi spokojnými klientami sú už viac ako 9 rokov mále, stredné a veľké podniky.
účtovníctvo | mzdy | právo

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Lazarčík
Tel.: +421948896658
E-mail: poslať životopis