Pridať inzerát

SOR - účtovník všeobecný s kumulovaním účtovných pohľadávok

COOP Jednota

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: COOP Jednota, Palárikova 87, 022 01 Čadca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

denné zúčtovanie tržieb a bankových výpisov, odsúhlasenie podsúvahových účtov, vybavovanie korešpondencie, odovzdávanie neuhradených faktúr a potrebnej dokumentácie právnikovi, príp. exekútorovi, vyhotovovanie rozpisu položiek po lehote splatnosti, zasielanie penalizačných faktúr ....

- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- príspevky na detskú rekreáciu

pracovný pomer bude uzatvorený na dobu počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Čadca, spotrebné družstvo
Palárikova 87
022 01 Čadca