Pokladníčka alebo zástupkyňa v predajni Krškany pri Leviciach

COOP Jednota

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacmzda závisí od dosiahnutého obratu predajne, garantujeme minimálne 700 € pri plnom úväzku, zhora nie je obmedzená
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupuje vedúcu predajne : organizuje činnosti na predajni,
- objednáva a preberá tovar, vystavuje ho
- reguluje stav zásob predajne,
- komunikuje so zákazníkmi,
- pracuje s el. registračnou pokladnicou
- prijíma hotovostné a bezhotovostné platby, manipuluje
s hotovosťou
- vykonáva denné a mesačné uzávierky
- zodpovedá za dodržiavanie predpisov a nariadení
- zodpovedá za dodržiavanie hygienických štandardov

• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravovanie
• karta Stravenka COOP 3,85 € / deň
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• vianočné darčekové poukážky
• Zľavy u našich partnerov
• Príspevok na dôchodkové poistenie
. vlastné rekreačné zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný alebo marketingový pracovník, obchod a podnikanie

Počet rokov praxe

prax v obchode je výhodou

samostatnosť, bezúhonnosť, komunikatívnosť

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice