Pridať inzerát

Zástupkyňa vedúcej v predajni potravín Veľké Kozmálovce

COOP Jednota

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľké Kozmálovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 625.- €, závisí od dosiahnutých výsledkov + stravné, prémie,....
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zastupuje pracovnú pozíciu vedúca/ vedúci predajne
• na inej zmene vykonáva totožné činnosti ako vedúca/ vedúci predajne
• riadi a organizuje činnosti na predajni,
• vedie tím zamestnancov predajne,
• objednáva a preberá tovar,
• reguluje stav zásob predajne,
• komunikuje so zákazníkmi, pracuje s registračnou pokladnicou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

minimálne 625.- €, závisí od dosiahnutých výsledkov + stravné, prémie,....

príspevok na DDS
stravné nad limit zákona
mzda závisí od dosiahnutých výsledkov predajne
vzdelávanie v odbore
podnikové rekreačné zariadenie

požadujeme čistý register trestov a spôsobilosť pracovať s potravinami (zdravotný preukaz)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač, obchodný pracovník je výhodou

• vie organizovať svoju prácu a tiež prácu iných,
• dokáže rozoznať obchodné príležitosti predajne,
• rád motivuje ľudí v tíme a rozvíja ich,
• má ochotu prijať zodpovednosť za prácu, ktorú vykonáva.

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14.000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, ktoré sa zaoberajú obchodnou činnosťou, a taktiež 10 logistických centier.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

COOP Jednota Levice, spotrebné družstvo
Dopravná 14
934 01 Levice