Pridať inzerát

Software Developer

Conventix s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Salzburg, Rakúsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Okamzite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– spolupraca na vyvoji novej digitalnej platformy v oblasti ticketingu/marektingu/medii
– Vytvaranie Frontend a Backend prostredia pre digitalny Content, Usermanagement
– tvorba novej a existujucej Interface
– individualizacia podla priani zakaznika

– kreativne prijemne prostredie v motivovanom time
– dlhodoba spolupraca, flexibilna pracovna doba
– Social Events, dalsie benefity /kava, chladene napoje, obedy/
– apartment/ ubytovanie je mozne zabezpecit
– parkovanie zdarma pred kancelariou

Prosime o zaslanie CV a motivacneho listu na sb@eventmax.eu, mozete nas kontaktovat ja telefonicky +49 171 3 7777 80

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Dlhorocna expandujuca softevrova firma v blizkosti Salzburgu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
Vue - pokročilý
MySQL/MariaDB - pokročilý
REST - pokročilý
Webservices - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

– dlhorocne skusenosti s vyvojom webov s PHP /Frontend, Backend/
– vedomosti s digitalnymi webovymi transakciami
– spolahliva a samostatne pracujuca osobnost
– vyborna timova a komunikacna spolupraca
– odolnost proti stresu

Organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí

Adresa spoločnosti

Ružinovská 3
821 02 Bratislava