Pridať inzerát

Pracovníci pre podzemné stavby

Conventix s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chemnitz, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15 - 17 EUR/hod.
  • Termín nástupu: okamžite po dohode
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborných pracovníkov pre podzemné stavby /civilné, cestné a kanalizačné stavby/ do Nemecka - Chemnitz.

Meranie výkopových a inštalačných rozmerov špecifikovaných na mieste (laserová prevádzka)
Profesionálna obsluha hutniaceho zariadenia (buch, vibračná doska, valec)
Výroba plastových drenážnych rúr do DN 250 vrátane odborného zásypu a kompresie
Montáž a pripojenie uličných vpustov
Profesionálne nastavenie betónových hraníc a vtokových kanálov
Dlaždičské práce (betón) vrátane výroby zodpovedajúcej podstielky Zamestnávateľ preferuje pracovníkov s odbornými skúsenosťami, ktorí ovládajú základy NJ, AJ. Dlzka pracovneho pomeru najmenej 3 mesiace, nastup okamzite.

- dobré ubytovacie podmienky blízko stavby
- zaujímavá práca na dlhšie obdobie
- týždenná istá výplata
- flexibilná pracovná doba (piatok - sobota) - 200 - 250 hodín mesačne (2-3 týždňové pracovné turnusy - týždeň voľno)

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na tel. čísle +49 171 37777 80

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebna firma Gewerbepark A4 GmbH, Bornaer Strasse 205, 09114 Chemnitz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Kandidát musí mať predchádzajúce skúsenosti s uvedenou prácou, vlastné auto výhodou.

Organizovanie a sprostredkovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí

Kontakt