Pridať inzerát

Manažér/ka bookingu vo filmovej distribučnej spoločnosti

CONTINENTAL FILM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Výhonská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacMožnosť trinásteho platu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ filmy a láka ťa byť súčasťou kinopriemyslu? Chceš byť v centre diania, ale si skôr ten typ, ktorý má rád aj administratívu, kde využiješ svoju angličtinu? Nebaví ťa, keď ide všetko len tak jednoducho a zvládaš aj multitasking? Ak si odpovedal/a trikrát áno, čítaj ďalej.

Do nášho veselého filmového tímu možno hľadáme práve teba. Ak ťa táto ponuka zaujme, pošli nám spolu s CV aj motivačný list, ktorý nás presvedčí a pozveme ťa na pohovor.

Tvojou úlohou by bolo (do všetkého ťa zaučíme):

Slovenskí kinári budú tvoji najlepší kamoši, budeš s nimi riešiť nasadenie filmov do kín a potrebný support, aby všetko prebehlo hladko (dopravné dispozície na DCP s filmami, generovanie KDM kľúčov k filmom, spravovanie a aktualizovanie plánu premiér).

Pracovať v distribučnom systéme Disfilm, v ktorom budeš schvaľovať objednávky filmov, kontrolu a zber výsledkov, vystavovanie faktúr, generovať štatistiky a ďalšie lahôdky, ktoré ponúka tento tvoj budúci druhý najlepší kamoš.

Pravidelná komunikácia s producentami a zahraničnými distribútormi (reporting, objednávanie DCP, nahadzovanie výsledkov do systému).

Nuda ti u nás nehrozí .

Za to ti okrem platu ponúkame aj kopec zábavy vo vynikajúcom kolektíve a ďalšie lákavé benefity.

Kino zdarma (koľko len znesieš).
Svetové trháky uvidíš skôr ako hocikto iný.
Káva (koľko len vypiješ).
Denne ovocie zdarma.
Teambuilding minimálne 1 x do roka.
Zamestnanecké zľavy.
Možnosť trinásteho platu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokú školu života nepreferujeme :).

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Si komunikačne zručný/á a nebojíš sa to použiť pri vyjednávaní.
S asertivitou si tykáš.
Si fanúšik dobrého filmu a vieš ho aj rozoznať.
Nezložíš sa pri prvej stresovej situácii.
Pri tvojej písomnej komunikácii sa Ľudovít Štúr v hrobe neobráti.
Nečakáš len na to, čo ti kto zadá.
Na nečakané situácie vieš zareagovať s chladnou hlavou.
Zodpovedný prístup, samostatnosť a flexibilita je pre teba samozrejmosťou.

Continental film, s.r.o., je rodinná distribučná spoločnosť, založená v roku 1997, ako nástupca spoločnosti Gemini film. Do slovenských kín priniesla mnohé známe zahraničné, české i slovenské filmy od významných zahraničných, českých a slovenských produkčných spoločností.
Počas vývoja a spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť aj v oblasti prevádzky multikín. Tento vývoj v roku 2006 znamenal založenie spoločnosti CINEMAX, a. s., v súčasnosti najväčšieho prevádzkovateľa kín na Slovensku a spoločnosti CINEMAX Bratislava s. r. o.. CINEMAX je lídrom v oblasti kino zábavy so svojimi 14 kinami na Slovensku a po jednom kine v Rumunsku a v Čechách.

Adresa spoločnosti

CONTINENTAL FILM, s.r.o. a CINEMAX, a.s.
Ševčenkova 19
851 01 Bratislava
http://www.continental-film.sk , www.cine-max.sk