Pridať inzerát

Údržbár - elektronik, mechatronik - nástupný bonus 600€

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,61 EUR/hod.- dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat) - individuálna a týmová prémia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna a zmenová údržba elektro častí strojných zariadení v zmysle plánov a predpisov
- identifikácia porúch a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky

- nástupný bonus 600€
- príplatky za prácu nadčas, vo sviatok, v sobotu (1,90 €/hod.) a nedeľu (3,80 €/hod.)
- príplatky za nočnú zmenu (1,90 €/hod. )
- dovolenkový a vianočný príplatok (13. a 14. plat)
- mimoriadne ročné odmeny
- odmena za nulovú absenciu
- príspevky na doplnkové dôchodkové poistenie
- stravovanie
- nadštandardné úrazové pripoistenie (vzťahuje sa aj na mimopracovné úrazy)
- príspevok na rekondičné a kúpeľné pobyty v SR a ČR
- príspevok na detskú rekreáciu a príspevok pri narodení dieťaťa
- návratné bezúročné pôžičky
- nákup pneumatík za zvýhodnené ceny

Na výberové konanie sa zaregistrujte pomocou tlačítka "Mám záujem" alebo zašlite svoj životopis na adresu [email protected] .

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 042/461 3452.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor elektro, mechatronik

- znalosti PLC systémov, automatizačných a
regulačných prvkov výhodou
- platné osvedčenie z vyhlášky č. 508/2009 Z.z. -
odborná spôsobilosť na činnosť na technickom
zariadení elektrickom min. §21
- zodpovednosť, iniciatíva, ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radka Mičeková
E-mail: poslať životopis