Pridať inzerát

Technológ stážista

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Mzda 5€/hod. (výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna podpora tímy technológov na oddelení Industrial engineering;
Podpora pri vytváraní novej špecifikácii, budovanie špecifického prístupu;
Vypracovávanie analýz pre jednotlivé pracoviská a stanice výrobných liniek;
Zbieranie požiadaviek, porovnávanie predchádzajúcich špecifikácii s internými požiadavkami;
Prepis papierovej dokumentácie do elektronickej podoby;
Podpora pre technológov pracujúcich na NPL projektoch;
Podieľanie sa na plánovaní nových liniek spracovávaním nových návrhov layoutov, Flow Chartov, časových námerov;
Meranie času výrobného cyklu;
Mzda 5€/hod. (výška mzdy bude určená v závislosti od schopností a znalostí úspešného kandidáta.

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €;
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia a pod.;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie;
> Work life coaching program;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Študent VŠ s technickým alebo elektrotechnickým zameraním;
Dostupnosť 20h/týždeň;
Znalosť Anglického jazyka na komunikačnej úrovni, Nemecký jazyk výhodou;
Skúsenosti s balíkom MS Office;
Orientácia v technike, resp. elektrotechnike;
Samostatnosť, rozvážnosť, asertivita, koordinačné schopnosti, logické uvažovanie.

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov