Pridať inzerát

Koordinátor projektov

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMinimálna mzda = 900,-€ + 100,-€ dochádzkový bonus, 13. a 14. plat vo výške 75 % stanovenej mesačnej mzdy, + 8% variabilná zložka mzdy Výška mzdy je závislá i na odbornej praxi
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> spolupracovať a identifikovať príležitosti a potenciál zlepšovania CBS
> Moderovanie Kick – off meetingov rôznych projektov
> Podpora projektových tímov pri riešení rôznych problémov a pri rozhodovacích analýzach
> Koordinácia projektových stretnutí, vrátane cestovania/miesta uskutočnenia a plánovania zdrojov
> Podpora pre plánovanie, realizáciu a koordináciu CBS projektov, Six sigma projektov
> iniciovať projekty CBS, vedenie GEMBA a ďalšie metódy CBS na využívanie identifikovaných potenciálov, monitorovanie projektov a aktivít CBC
> Pomoc v rozvoji kvalifikácie zamestnancov CTVC Slovakia v definovaní potrieb a poskytovaní rôznych školení do zlepšovacích postupov a metód
> Účasť a podpora pri rôzných rozvojových činnostiach spoločnosti CTVC Slovakia s.r.o.

> Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
> Zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> Možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> Homeoffice
> Flexibilný pracovný čas
> 13. a 14. plat vo výške 75% priemerného mesačného platu
> + 8% variabilná zložka mzdy
> 100€/mesačne dochádzkový bonus
> Valorizácia 1 x ročne
> Príspevok 300€/ročne do III. dôchodkového piliera
> Jedáleň v priestoroch spoločnosti (1€/menu)
> Odmeny pri životných a pracovných jubileách, vzdelávacie programy a jazykové kurzy
> Odmeny za zlepšovacie návrhy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, management projektov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

• analytické myslenie
• dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč
• kreativita, flexibilita
• organizačné schopnosti
• schopnosť presadiť sa

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis