Pridať inzerát

Production Manager

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacOd 1800 € v závislosti od skúseností a praxe
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> riadiť a koordinovať výrobnú funkciu závodu
> pretaviť výrobnú stratégiu závodu do akčných plánov a zabezpečiť implementáciu
> prispievať k strategickému a operatívnemu plánovaniu závodu
> zabezpečiť dosiahnutie výrobných cieľov podľa interných a externých očakávaní zákazníka
> iniciovať a kontrolovať investície do výrobných zariadení
> iniciovať a implementovať činnosti neustáleho zlepšovania uplatňovaním metód CBS a tréningových opatrení
> zúčastňovať sa a / alebo riadiť globálne alebo lokálne projekty súvisiace s produkciou a krížové funkcie
> viesť dialógy so zamestnancami, rozvoj personálu a koučing
> pripraviť, skontrolovať a spravovať rozpočet a predpovedanie výrobných nákladov
> zabezpečiť včasné odovzdanie finančných údajov do controllingu
> zabezpečiť splnenie finančných cieľov
> zabezpečiť plnenie denného a mesačného plánu výroby a nápravné opatrenia s príslušnými oddeleniami
> podpora monitorovania a podávania správ o výkonnosti výroby (KPI) (
> iniciovať a riadiť opatrenia na zlepšenie výkonnosti výrobného procesu

zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
- 14. plat vo výške 75 % stanovenej mzdy
- 2x variabilný bonus
- príspevok do III. dôchodkového piliera,
- pružný pracovný čas,
- rôzne nepeňažné benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Prosíme uchádzačov aby, okrem zaslania životopisu vyplnili aj online žiadosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika; Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

- 3 alebo viac rokov skúseností na vedúcej pozícii,
- skúsenosti s prácou s medzinárodným tímom
- komunikácia v angličtine
- prax v Automotive
- asertivita, sebaovládanie, riešenie problémov, praktické myslenie, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice