Pridať inzerát

Automechanik - Prešov

Continental AG

  • Miesto práce: BestDrive Prešov - pneuservis a autoservis, Duklianska, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložia, dovolenkový a vianočný príplatok - mesačná mzda v priemere nad 900,-€ brutto + nástupný bonus 700,-€ a ďalšie benefity
  • Termín nástupu: 01.10.2021 resp.dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výkon v autoservise (meranie a nastavenie geometrie, čistenie klimatizácie, výmena oleja, nastavenie svetiel, výmeny a opravy podvozkových častí, servisné prehliadky...)
-výkon pneuservisných činností v osobnom a nákladnom servise (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie...)

práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve
- práca na jednu zmenu - 8 hod./denne
- zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej
a variabilnej zložky
- príplatky za prácu cez víkend 50%+1,79€ /hod.,
- nástupný bonus 700,-€
Zamestnanecké benefity:
- zamestnanecké ceny služieb, doplnkového tovaru a pneumatík
- celoročné vzdelávanie a školenia
- firemné oblečenie
- dovolenkový a vianočný príplatok
- príspevok pri pracovných a životných jubileách
Sociálny program:
- stravné lístky v hodnote 4,-€, /príspevok zamestnávateľa je 3,47€,
- príspevok na rekondičné pobyty,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
- príspevok na detské tábory...

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov.
Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte na e-mail:janka.kvasnicova@bestdrive.sk, tel. kontakt 042 437 6101, 0915 808 397.
Ďakujeme všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na www.bestdrive.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár, mechanik CMV

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- ukončené stredoškolské vzdelanie - vyučenie v odbore automechanik
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

BestDrive - ContiTrade Slovakia s.r.o.
Terézie Vansovej 1054
020 01 Púchov