Pridať inzerát

Colný deklarant

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 223 EUR/mesiacMzda minimálne od 1 223 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda minimálne od 1 223 € brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť
od znalostí a skúseností,
Zastupovanie spoločnosti v colnom, správnom a daňovom konaní na Colnom
úrade,
Sledovanie zmien v legislatíve v súvislosti s colným konaním, návrhy na ich
aplikáciu v praxi,
Príprava a spracovanie podkladov k spracovaniu hlásení INTRASTAT pre štatistický
úrad v prijatí a odoslaní,
Vybavovanie potrebných certifikátov na Slovenskej obchodnej a priemyselnej
komore,
Komunikácia so špeditérmi pre potreby zabezpečenia logistických procesov,
Vedenie agendy súvisiacej s prepravou a fakturáciou.

Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
Dovolenkový a vianočný príspevok a podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Mentoring program
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3 ročná prax na pozícii colného deklaranta, alebo skúška o odbornosti vydaná Finančnou správou,

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
Bezúhonnosť,
Prax s prácou v systéme SAP výhodou,
Certifikáty Incoterms, Pôvod tovaru - výhodou.

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Ulbrik
E-mail: poslať životopis