Pridať inzerát

Nastavovač CNC strojov

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 240 EUR/mesiacPriemerný nástupný plat 1 240 eur brutto (základná zložka mzdy 1 072 eur, variabilná zložka mzdy, zmenové príplatky). NÁBOROVÝ BONUS: 400 eur (100 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 300 eur po 3. odpracovanom mesiaci)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu nastavovač CNC strojov v modernej a rozvíjajúcej sa spoločnosti hľadáme na trvalý pracovný pomer skúsených pracovníkov, ako aj absolventov škôl.

Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu priamo so zamestnávateľom, možnosť vzdelávania a kariérny rast nielen vo výrobnej oblasti.

Náplň práce:
Nastavovanie a prestavovanie moderných CNC obrábacích centier;
Podieľanie sa na nábehu nových automatizovaných výrobných liniek;
Koordinácia práce operátorov vo výrobe;
Vykonávanie meraní na 3D meracích zariadeniach, kontrola parametrov a prípadná korekcia procesu;
Zodpovednosť za chod obrábacích centier a splnenie plánu výroby;
Práca s technickou dokumentáciou;
Práca v 3-zmennej a nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 alebo 11,5 hodinové zmeny).

> NÁBOROVÝ BONUS: 400 eur (100 eur po 1. odpracovanom mesiaci, 300 eur po 3. odpracovanom mesiaci)
> Dovolenkový a vianočný príspevok
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce
> Mesačná variabilná zložka mzdy až do výšky 8%
> Zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
> Stravovanie priamo v závode na každej zmene – menu len za 0,96 €
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety;
> Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
> Životné a úrazové poistenie
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie
> Bezplatné psychologické poradenstvo.
> Moderné, čisté a bezpečné pracovné prostredie.

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo strojárske zameranie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť čítania strojárskych/pneumatických výkresov podmienkou;
Znalosti práce v programe Siemens výhodou;
Samostatnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa.

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt