Pridať inzerát

Technológ

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gumárenská 395/19, Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> vypracovanie podkladov k racionalizácii pracovných a technologických postupov v čiastkových technológiách výrobného procesu
> riešenie čiastkových technologických havárií
> navrhovanie čiastkových výrobných, technických a organizačných podmienok s využitím pokrokovej techniky na dosiahnutie kvalitnejších a hospodárnejších výsledkov výroby
> sledovanie vývoja kvality výsledkov výroby
> navrhovanie riešení k odstráneniu nedostatkov
> vykonávanie funkčných skúšok z čiastkových technických a organizačných návrhov
> zodpovedá za operatívne odstraňovanie vzniknutých technologických problémov a prijatie opatrení na zamedzenie ich vzniku
> udržovanie a aktualizovanie pridelených prvkov systému TS 16949
> sleduje kvalitatívny vývoj hodnôt a parametrov výrobkov na pridelenom úseku a tiež ich úžitkové vlastnosti u odberateľa
> zabezpečenie optimalizácie vývoja, dokumentácia a zavádzanie stabilných a náklady optimalizujúcich výrobných procesov v produkcii
> nepretržité zlepšovanie existujúcich výrobných postupov, výrobných procesov a skúšobných procesov pri zohľadnení výsledkov analýzy porúch oddelenia údržby
> určovanie potrebných výrobných a skúšobných prostriedkov, ako aj príslušnej potreby financií pri zohľadnení podnikovo-hospodárskych aspektov a dokumentácia dosahovania cieľov (spôsobilosť, náklady a množstvá)
> zabezpečenie plánovania, realizácie a dokumentácie výrobných procesov vzhľadom na ergonómiu, optimalizáciu nákladov a pohyb materiálu
> vypracovanie súboru opatrení na znižovanie nákladov pri existujúcich výrobných procesoch ako aj ich dokumentácia a vykazovanie v rámci programu znižovania nákladov

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
* 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
* príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
* príspevok na stravovanie a pitný režim,
* príspevok do III. dôchodkového piliera,
* pružný pracovný čas,
* rôzne nepeňažné benefity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálová technológia, stojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis