Pridať inzerát

Manažér zákazníckej kvality

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 225 EUR/mesiacPlat od 2 225,- Eur brutto podľa skúseností a schopností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Riadenie tímu inžinierov zákazníckej kvality a ich rozvoj
> Riadenie nábehu nových projektov a tvorba "safe lounch" plánov v predsériovej fáze
> Komunikácia so zákazníkmi v prípade zákazníckych reklamácií a plánovanie zákazníckych auditov a návštev
> Plánovanie zabezpečenia kvality
> Plánovanie rozpočtu
> Sledovanie / reportovanie hodnotenia zákazníkov
> Tvorba a definícia meracej / kontrolnej stratégie produktov na základe hodnotenia rizík procesov V PFMEA
> Kvalifikácia produktov / procesov (PPAP) v súlade s internými / externými predpismi, tvorba interných smerníc
> Sledovanie, vyhodnocovanie a zlepšovanie spôsobilosti výrobných procesov pre dôležité znaky produktov a dôležité parametre procesov
> Tvorba analýz a reportov najmä v oblasti dosahovania kvality vo výrobných procesoch

> Atraktívny flexibilný pracovný čas a home office
> Dovolenkový a vianočný príspevok a podiel na zisku spoločnosti
> Relokačný bonus
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
> Ročné odmeny za splnené ciele
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
> Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov
> Firemné eventy
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
> Životné a úrazové poistenie
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
> Mentoring program
> Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IATF 16949 - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

> Vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore výhodou
> Jazykové znalosti - Anglický jazyk (pokročilý)
> PC znalosti na pokročilej úrovni (Excel, Word), znalosť SAP systému výhodou
> Znalosť metodiky plánovania kvality
> Znalosť čítania technickej dokumentácie
> Znalosť požiadaviek IATF 16949
> Riadiace schopnosti
> Samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať kritické situácie, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 240 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.
The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentálu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Poliaková
E-mail: poslať životopis