Pridať inzerát

Technický zamestnanec predsérie

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie uvedenia nových výrobkov (nových foriem) s ohľadom na kvalitu, náklady a plánované termíny, ako aj spracovanie príslušných špecifikácií vulkanizácie
- implementácia analýzy vyrobiteľnosti a hodnotenia kvality
- príprava výrobných špecifikácií pre vulkanizáciu
- spracovanie výroby vulkanizačných častí a dokumentácia parametrov procesu vulkanizácie
- výroba častí PPAP a častí predsériovej výroby
- spracovanie výroby vulkanizovaných častí a dokumentácia parametrov procesu vulkanizácie
- vykonávanie analýzy spôsobilosti procesu
- nábeh a optimalizácia vulkanizačných foriem a lisov pre nové výrobky
- kontroluje správnosť a funkčnosť dodávaných strojov z hľadiska procesu vulkanizácie, príprav, vybavenia, kvality dodávaných zmesí
- projekt META

> zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
> zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
> možnosť osobného a profesijného rozvoja,
> vzdelávací program, jazykové kurzy

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
> 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
> príspevok na dopravu do zamestnania a späť z miesta trvalého bydliska,
> príspevok na stravovanie a pitný režim,
> príspevok do III. dôchodkového piliera,
> pružný pracovný čas,
> rôzne nepeňažné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, ochota pracovať v tíme, nezávislosť, kreativita

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 240 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.
The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.
Gumárenská 395/19
972 23 Dolné Vestenice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis