Pridať inzerát

Elektrikár

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 924 EUR/mesiac924€ brutto, po skúšobnej dobe 989€ brutto, plus ďalšie benefity - viď nižšie v sekcii "Zamestnanecké výhody a benefity"
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektroúdržba, oprava a ošetrovanie strojov a technológií v strojárskej výrobe za účelom umožniť bezporuchový chod výrobných procesov a dodávku kvalitných výrobkov zákazníkom
- Uskutočnovanie predpísanej prediktívnej údržby
- Sledovanie a analýza príčin porúch a zariadení, spolupráca s odbornými útvarmi na ich odstraňovaní
- Vedenie potrebnej evidencie v SAP

Kľúčové požiadavky:

- Stredoškolské vzdelanie s výučným listom/s maturitou elektrotechnického zamerania
- Znalosť čítania elektrotechnických schém a prvkov
- Znalosť základných častí strojov

Relokačný bonus
Dovolenkový a vianočný príspevok (50% základnej mesačnej mzdy) a podiel na zisku spoločnosti
Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy
Ročné odmeny za splnené ciele
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.
Stravovanie priamo v závode – menu len za 0,90 €
Bohatý sociálny program aj pre rodinných príslušníkov-športové aktivity, kultúrne podujatia, relax & wellness aktivity, jednodňové výlety
Firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, Mikuláš pre deti, vianočný večierok a pod.
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen
Životné a úrazové poistenie
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru
Work life coaching program, bezplatné finančné a právne poradenstvo
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

V prvej fáze výberu budeme telefonicky kontaktovať len tých uchádzačov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám na obsadzovanú pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnicke

- Prax s elektroúdržbou a opravami výrobných strojov a zariadení veľkou výhodou
- Skúsenosti s preventívnou a prediktívnou údržbou
- Znalosť základou anglického jazyka výhodou
- Znalosť práce s PC
- Znalosť siemens simatic S5 a S7 výhodou
- Certifikát v súlade s vyhláškou 508/2009 Z.z. §22
- Schopnosť pracovať v tíme, iniciatíva, schopnosť správneho rozhodovania

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 245 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.
The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.
Cesta ku Continentalu 8950/1
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Moštenická
Tel.: +421910856581
E-mail: poslať životopis