Pridať inzerát

Produktový vývojár Automotive

Continental AG

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Vestenice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac- 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu, - +8% variabilná zložka mzdy - 100€/mesačne dochádzkový bonus. - 1 x ročne valorizácia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si byť súčasťou tímu vývoja?
Máš inovatívne nápady?
Baví ťa práca na nových projektoch?
Baví ťa zdokonaľovanie v oblasti vývoja automotive priemyslu?
Tak potom hľadáme do nášho tímu práve TEBA.
Pridaj sa k nám na oddelenie vývoja, kde budeš mať na starosti:
> vývoj gumových, plastových, gumo-kovových a gumo-plastových produktov pre významných zákazníkov
> vedenie projektov od zákazníckeho dopytu až po odovzdanie do série
> informovanie o stave projektu managementu
> technická podpora pri potencionálnych zákazníkoch
> komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
> spolupráca s R&D centrami po celom svete

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zaujímavá, dynamická a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,

Rôzne benefity, bohatý sociálny program:
- 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu,
- +8% variabilná zložka mzdy
- 100€/mesačne dochádzkový bonus.
- stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu),
- 1 x ročne valorizácia
- 300€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera,
- pružný pracovný čas,
- home office,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- jazykové kurzy

Váš životopis nám môžete zaslať aj priamo na: uchadzaci.dv@vc.contitech.sk

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, materiálové inžinierstvo, priemyselné technológie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

> vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (technický smer)
> skúsenosť s vývojom produktu výhodou
> pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý chce na sebe pracovať
> anglický jazyk alebo nemecký jazyk na úrovni minimálne B2
> technické a analytické myslenie
> organizačné schopnosti
> prezentačné schopnosti
> tímového a proaktívneho hráča
> komunikatívnosť, zápal pre projekt
> znalosť MS office
> znalosť CAD výhodou

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

The Chassis and Safety division develops, produces and markets intelligent systems to improve driving safety and vehicle dynamics. The direction for the division is clear: The future of mobility leads to automated driving. Integrated active and passive safety technologies and products that support vehicle dynamics provide greater safety, comfort and convenience. They create an excellent foundation for working together to achieve the goal of accident-free driving (Vision Zero).

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Viera Fodorová
Tel.: +421465177212
E-mail: poslať životopis