Pridať inzerát

Manažér online marketingovej divízie

ContentFruiter s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000 ,- EUR v závislosti od skúseností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš radosť z práce, ktorou tvoríš hodnoty, rád posúvaš svoje hranice a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou Tvojho DNA, hľadáme práve Teba!
Hľadáme online marketingovo rozhľadeného a skúseného manažéra s hmatateľným vkladom vlastných skúseností, zručností, osobnosti, drive-u a kreativity do kreovania a budovania novovznikajúcej online marketingovej divízie, ktorý chce byť cenným a obohacujúcim členom nášho tímu.

Pracovná náplň:
- Budovanie novovznikajúcej divízie od základov – stratégia, exekutíva, tím, marketing, predaj
- Kreovanie a postupný rozbeh novej online marketingovej divízie firmy s postupným nábehom jej služieb a s perspektívou postupného budovania vlastného tímu
- Tvorba vízie a stratégie danej vízie
- Zastrešenie obchodných, marketingových a predajných aktivít danej divízie
- Postupné a systematické budovanie tímu po personálnej stránke
- Zodpovednosť za zverenú divíziu, napĺňanie jej cieľov vo všetkých merateľných ukazovateľoch
- Meradlom úspechu bude postup na pozíciu Manažéra divízie ContentHome

- jedinečný priestor na sebarealizáciu v rastúcej firme
- otvorené, priateľské, progresívne a freelancerské pracovné prostredie
- vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
- práca v rýchlo sa rozvíjajúcej inovatívnej spoločnosti pôsobiacej aj na medzinárodnej úrovni
- Home Office
- flexibilný pracovný čas a iné časové benefity
- odborné vzdelávanie podľa potrieb a záujmov

Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria - za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Sociálne média - pokročilý
Online Marketing - pokročilý
Sociálne siete - pokročilý
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

online marketing
3

- Motivačný list – osobný - prosíme o jeho zaslanie spolu s profesijným životopisom (podmienka)
- Vzdelanie v oblasti marketingu s profiláciou na online marketing, masmediálnu komunikáciu
- Min. 3 ročná prax v oblasti poskytovania marketingových služieb externým klientom
- Min. základný prehľad v mediálnej sfére na Slovensku
- Znalosť online marketingového komerčného prostredia - podmienka
- Skúsenosti s vedením tímu
- Kreatívna osobnosť s drive-om a proaktivitou
- Manažérsky typ s obchodným duchom, schopný nadchnúť a motivovať tím
- Zázemie v Nitre a okolí
- Odmena cca 1 000 EUR
- platforma spolupráce - živnostenský list, fakturácia služieb
- Full time v office agentúry (min. 60-80%)

Content marketingová agentúra poskytujúca profesionálne služby funkčného content marketingu, ako moderného komunikačného nástroja pre budovanie vzťahov so zákazníkmi a dlhodobú podporu predaja.

Adresa spoločnosti

Dolnozoborská 14
949 01 Nitra