Pridať inzerát

IT výrobný špecialista

Constellium Extrusions Levice s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacmesačný výkonnostný bonus, polročná odmena, ročná odmena
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš záujem o uplatnenie IT vedomostí vo výrobnej oblasti, toto je to pravé. Hľadaný kandidát sa orientuje v nových trendoch MES, chce poznať a podporovať výrobné procesy, zlepšovať ich a navrhovať nové implementácie IT technológií. Smerovanie je jasné, IOT a efektivita procesu. Dátová pyramída je u nás od PLC, cez MES po špičku ERP.
Budeš pracovať v IT tíme a tesnom kontakte s výrobnými inžiniermi a procesnými kolegami na tom, aby ich predstavy boli pretavené do funkčného IT systému.
Analýza, dizajn, vytváranie a nasadzovanie nových aplikácií a ich zmien je „must“ tak, ako aj dennodenná podpora existujúceho procesu. Preto potrebujeme človeka, ktorý vie ako na to, vie plánovať, efektívne komunikovať, ale tak isto aj sa priamo zapojiť do riešenia problému, pretože rozumie prioritám, urgenciám a vie s nimi pracovať.
Fungovať projektovo je predpokladom úspešného zapojenia a spolupráce na fungovaní dvoch výrobných hál.
Dokumentačné schopnosti pomáhajú, inovatívny prístup je vítaný. Komunikácia aj v anglickom jazyku v rámci medzinárodných tímov je potrebná. Nielen v medzinárodných tímoch, ale aj na úrovni lokálneho fungovania sa vyžaduje komunikovať s dodávateľmi, kontrolovať ich prácu a vyhodnocovať implementované zmeny
„Sharing is carying“ u nás platí dvojnásobne, nehľadáme víťaza, ale staviame víťazný tím.
Ak si aj 127.0.0.1, tak si na správnom mieste.

• Práca v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť rozvoja a kariérneho rastu
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Mesačný výkonnostný bonus
• polročná a ročná odmena
• stravovanie formou obedov - ZADARMO
• Odmeny pri jubileách alebo iných životných situáciách
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na dopravu
• Firemné akcie

Ďakujeme všetkým záujemcom o ponúkanú pozíciu. Oslovení však budú len vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnická fakulta - výhoda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - pokročilý
Administrácia Windows serverov - základy
SAP - pokročilý
MES systémy - základy
Scripting - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- detail oriented
- communicative
- responsible
- team player
- flexible
- ability for multitasking
- Programming (VB, Java)- advanced

CONSTELLIUM EXTRUSIONS LEVICE s r.o.
• patrí do divízie Constellium Automotive Structures and Industry, ako súčasť Obchodnej jednotky Soft Alloys Central Europe a koncernu Constellium , ktorý v súčasnosti zamestnáva približne 11 000 zamestnancov v 26 krajinách sveta, vrátane Slovenska,
• závod v Leviciach zamestnáva v súčasnosti viac ako 150 zamestnancov,
• závod v Leviciach je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť založená v roku 2007, je vybavená dvomi priamymi horizontálnymi lismi o sile 44 MN a ich perifériami.
• Constellium Extrusions Levice je kľúčovým hráčom na európskom trhu so zameraním na špeciálne vysokokvalitné hliníkové profily lisované z mäkkých zliatin, vrátane technicky náročných produktov pre transportný, automobilový a strojársky priemysel, tiež energetický a stavebný priemysel.
Podrobnejsie informácie najdete na stranke https://softalloys.constellium.com/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná ul. 5654/3
934 01 Levice - časť Géňa