Pridať inzerát

Špecialista logistiky - zástup MD

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gbeľany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiackonečná výška mzdy sa bude odvíjať od schopností a skúseností daného kandidáta
  • Termín nástupu: 15.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánuje, riadi a koordinuje dodávky materiálov podľa požiadaviek zákazníka
Pri zmene plánu výroby vyplývajúcej od zákazníka tieto premieta do plánu na zabezpečenie dodávok materiálu
Priebežne kontroluje plánovanie dennej dodávky pre zákazníka
Denne spolupracuje a rieši problémy v dodávkach s oddelením výroby a kvality pre zabezpečenie dodávok materiálu zákazníkovi
Zabezpečovanie inventarizácie materiálu
Vypracováva podklady dát pre finančný úsek vo väzbe na mesačnú závierku v spolupráci s výrobným úsekom
Zabezpečuje špeciálny transport
Komunikuje so zákazníkom na dennej baze
Zastupovanie v činnostiach spojených s Logistikou

13 plat
Príspevok na dopravu
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Pružná pracovná doba
Mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Spoľahlivosť
Komunikatívnosť
Odolnosť voči stresu
Analytické myslenie
Skúsenosti na pozícií aspoň 2 roky

We are a global leader in innovative and high value-added aluminium products and solutions dedicated primarily to aerospace, automotive and packaging markets. With a global network of 25+ production facilities, state-of-the-art technology centers and offices around the world, our ~13,000 employees serve our customers where they are.

Constellium operates more than 25 manufacturing sites in Europe, North & Central America and China. C-TEC , the company’s Technology Center located in Voreppe, France, and its new hub in Plymouth, MI, U.S., is at the origin of many advanced aluminium alloys and solutions.

Through our three business units - Aerospace and Transportation (A&T), Packaging and Automotive Rolled Products (P&ARP), and Automotive Structures and Industry (AS&I) - Constellium anticipates and responds to the fast-evolving market needs.

The company is headquartered in Amsterdam (The Netherlands) with corporate offices in Baltimore, MD (U.S.), Paris (France), and in Zurich (Switzerland).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOBIS ulica 476/4
01302 Gbeľany