Pridať inzerát

Technik údržby

Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gbeľany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus, dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatnej kontroly a opravy strojov, zariadení a výrobných liniek prevádzky v rámci kompetencií,
Zabezpečenie plynulého chodu linky, riadneho osvetlenia, potrebné úpravy pre zlepšenie pracovného prostredia
Vykonávanie údržby elektro a vedenie o tejto činnosti záznamy, dodržiavanie zásad a požiadaviek TPM
Vykonávanie preventívnej údržby strojov stanovenú výrobcom,
Odstraňovanie závad vyplývajúcich z revíznych správ,
Práca s robotmi ABB, OTC
Zabezpečenie čo najrýchlejšiu plynulú prevádzku pri výpadkoch elektrickej energie a iných výpadkoch,

13. plat
Dochádzkový bonus
Príspevok na dopravu
Výkonnostný bonus
Príplatok za poobednú zmenu
Narodeninové poukážky
Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke

Počet rokov praxe

2

Znalosť s robotikou
Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho
zamerania výhodou
Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii výhodou
Vyhláška §21
Spoľahlivosť

We are a global leader in innovative and high value-added aluminium products and solutions dedicated primarily to aerospace, automotive and packaging markets. With a global network of 25+ production facilities, state-of-the-art technology centers and offices around the world, our ~13,000 employees serve our customers where they are.

Constellium operates more than 25 manufacturing sites in Europe, North & Central America and China. C-TEC , the company’s Technology Center located in Voreppe, France, and its new hub in Plymouth, MI, U.S., is at the origin of many advanced aluminium alloys and solutions.

Through our three business units - Aerospace and Transportation (A&T), Packaging and Automotive Rolled Products (P&ARP), and Automotive Structures and Industry (AS&I) - Constellium anticipates and responds to the fast-evolving market needs.

The company is headquartered in Amsterdam (The Netherlands) with corporate offices in Baltimore, MD (U.S.), Paris (France), and in Zurich (Switzerland).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOBIS ulica 476/4
01302 Gbeľany