Pridať inzerát

Klientský poradca /Maklér

Consortium s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavská cesta, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacFix od 1000,- € podľa preukázaných schopností plus motivujúce odmeny až do 5000 EUR.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizovanie osobných stretnutí,
- telefonická a emailová komunikácia s klientmi,
- práca s počítačom,
- budovanie vzťahu a stretávanie sa s klientami,
- úzka spolupráca s manažérom a nadriadenými.

My považujeme svojich zamestnancov za hlavný pilier na ktorom staviame svoj úspech a napredovanie. Kvalitným ľudom, ktorí chcú pracovať v našej spoločnosti ponúkame príležitosť rastu a rozvoja ich odborných znalostí spolu s motivujúcim finančným ohodnotením a benefitmi:
- školenia a vzdelávanie v rámci pracovnej doby,
- špičkový školitelia na medzinárodnej úrovni
- príjemné a moderné pracovné prostredie,
- káva, čaj, pitný režim zabezpečený na pracovisku,
- víkendy a sviatky voľné,
- teambuildingy, vianočné večierky, dovolenky,
- finančné bonusy.

Po obdržaní životopisu s fotografiou, budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod , financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny,
- ambiciózny,
- cieľavedomý,
- príjemné vystupovanie,
- dochvilný,
- zmysel pre poriadok a detail.

Spoločnosť Consortium pôsobí v oblasti kapitálového trhu viac ako šesť rokov, za tento čas získala dôveru v stovkách klientov. Svoj hlavný dôraz kladieme na stabilitu zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Consortium s. r. o.
Trnavská cesta 74/a
821 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto