Ste pripravený na novú výzvu? Je ňou pozícia Regionálny manažér prevádzky na východe Slovenska

Compass Group Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od vašich predchádzajúcich skúseností. Okrem základnej mzdy ponúkame aj interný systém odmeňovania.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte preukázateľné výsledky s vedením tímu v odbore gastronómia a ste pripravený svoju kariéru posunúť ďalej?
Nezľaknete sa vedenia viacerých pobočiek a za svoju prácu radi preberáte zodpovednosť?
Ste proklientsky zameraný a viete si s klientmi budovať dlhodobý vzťah?
Ak áno, tak čítajte ďalej, pretože možno hľadáme práve VÁS!

Do nášho týmu hľadáme skúseného manažéra, ktorý má rád gastronómiu, nebojí sa nových výziev a pre svoj tým je skutočným
lídrom.

Medzi vaše kľúčové úlohy bude patriť:
- riadenie reštaurácii v zverenej oblasti
- zodpovednosť za riadenie a rozvíjanie týmu všetkých zamestnancov reštaurácií
- zabezpečenie prevádzkovej a finančnej efektivity
- pravidelné návštevy reštaurácií v zverenej oblasti
- komunikácia s klientmi a udržiavanie vzťahov

A čo za to u nás získate?
- Zázemie a dlhodobý pracovný pomer v úspešnej nadnárodnej spoločnosti - znie to ako klišé, ale je to tak, a sami sme sa o tom počas posledných dvoch rokoch presvedčili, ako je to fajn, keď za vami stojí silná "matka".
- kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- prácu založenú na dôvere a partnerstve
- pravidelný a deklarovaný plat
- služobné auto a telefón aj na súkromné účely
- výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
- kvalitné zaškolenie a výborného šéfa
- školenia a profesionálny rozvoj
- a ďalšie každodenné drobnosti ako kvalitné stravovanie za pár centov, pitný režim atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

- preukázateľné skúsenosti na obdobnej pozícii
- skúsenosti s riadením väčšieho počtu pobočiek
- orientácia na zákazníka a na finančné výsledky
- chuť ďalej rozvíjať nielen seba, ale aj svoj tím a motivovať ich
- ochota cestovať v zverenom regióne
- znalosť odboru gastronómie
- ťah na bránku
- schopnosť prevziať ciele svojho regiónu

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme už 29 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!
Základom všetkého, čo spoločnosť Compass reprezentuje, sú ľudia, a my všetci si preto zaslúžime na pracovisku spravodlivé zaobchádzanie a rešpekt. Ak teda uvidíte niečo nesprávne, je jednoznačne zásadné, aby ste sa ozvali. Je naším právom a povinnosťou, aby sme chránili sami seba aj svojich kolegov a podporovali vysoké etické štandardy a povesť spoločnosti Compass. Tá je odrazom hodnôt, ktoré zastávame a ktorými sa riadime: Otvorenosť, Zodpovednosť a Zásadovosť.
Compass Group je súčasťou iniciatívy Hovorte, počúvame vás (Speak Up. We’re Listening) – program, ktorý je k dispozícii všetkým pracovníkom spoločnosti Compass vo všetkých krajinách, kde pôsobíme, ako možnosť bezpečne a v dôvernom režime oznamovať obavy z porušenia nášho Kódexu podnikania a iné citlivé záležitosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov