Sales manager pre gastronomickú spoločnosť - závodné stravovanie

Compass Group Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacplatové ohodnotenie závisí na základe požadovaných pracovných skúseností v tejto oblasti
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Compass Group - alebo spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku viac ako 27 rokov aktuálne obsadzuje pracovnú pozíciu Sales Manager.

Hľadáme kolegu, ktorý predovšetkým dokáže počúvať zákazníka a adresovať jeho očakávania v bezchybnom návrhu riešenia jeho potrieb.

Hľadáme, niekoho kto rozumie, že intenzita, frekvencia a kvalita kontaktov sú základné parametre práce úspešného obchodníka. Iba porozumenie však nestačí, hľadáme niekoho kto týmito hodnotami žije.

Úspešný uchádzač by mal byt schopný pracovať v korporátnom prostredí, utvárať si vzťahy ako externe tak i interne v záujme zapojenia všetkých oddelení potrebných pre prípravu „winning” návrhov pre našich zákazníkov.

Skúsenosti s verejným obstavaním sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Deklarovaná ochota a nasadenie realizovať sa a vzdelávať sa v tomto smere však nesmie chýbať.

Gastronómia je náš vesmír, v ktorom buď žiješ alebo ťa do neho zasvätíme. V každom prípade dostaneš plnú podporu našich špecialistov tak aby si mohol napĺňať svoje ciele a ambície.

Základňu máme v Bratislave, pobočky po celom Slovensku.

- osobný a odborný rast
- mobilný telefón
- služobný automobil
- notebook
- motivačné bonusy
- flexibilita práce
- home office

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované curriculum vitae spolu so žiadosťou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ v oblasti obchodu vítané

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet(e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Komunikatívny so schopnosťou podať informáciu zaujímavo a príťažlivo, empatický typ, charizmatik s kultivovaným osobným prejavom, schopný zaujať pozornosť, schopný aktívne počúvať

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme už 27 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 2
811 09 Bratislava