Pridať inzerát

Teamleader na oddelení financií

Compass Group Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka so skúsenosťami v oblasti financií, controllingu a účtovníctva.
• riadi oddelenie finančnej učtárne (tri osoby)
• zabezpečuje daňovú a účtovnícku agendu
• pripravuje analýzy podľa potrieb managementu
• kompletné účtovanie dokladov reštaurácií a centrály
• účtovanie bankových výpisov
• účtovanie miezd
• spracovanie DPH, KV, súhrnný výkaz, zrážková daň
• zostavovanie mesačného vyúčtovania firemných reštaurácií
• evidencia došlých a vydaných faktúr
• účtovanie interných faktúr
• spolupráca s externými a internými audítormi
• evidencia pokladničnej knihy
• vystavovanie prevodných príkazov
• odsúhlasenie súvahových účtov
• spolupráca pri kontrole salda dodávateľov a odberateľov

U nás získate:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci
- kvalitné zaškolenie
- osobný a odborný rast
- mobilný telefón
- notebook
- dotované stravovanie
- pitný režim
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- motivačné bonusy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

IFRS a znalosť účtovníctva
Znalosť daňovej problematiky
Znalosť Navision výhodou
Analytické myslenie, komunikatívnosť, odolnosť proti stresu, otvorenosť, ústretovosť

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme už 27 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 2
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR oddelenie
E-mail: poslať životopis