Pridať inzerát

Inštalatér, zvárač

Compact-Gas s.r.o. Žilina

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiac13.plat, individuálne polročné odmeny
  • Termín nástupu: 1.3.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre profesiu Plynár-zvárač-potrubár.
Požadujeme skúšky 111(elektróda) alebo 311(plameň), príp. 141(TIG) - VÝHODOU!!
Pôsobnosť - stredné a západné Slovensko(Žilinský, Banskobystrický, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a Bratislavský kraj)
Prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť.

kurzy, školenia

Naša spoločnosť sa zaoberá prevažne výstavbou a rekonštrukciou plynovodov.
Práca na území SR, týždenné turnusy: Po-Pi
Víkendy sú voľné!!
Ponúkame výhodne podmienky pre živnostníkov!!!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inžinierské siete, plynárenstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zváračský preukaz 111, 311, resp.141 - výhodou
Zvárač termoplastov (PE) - výhodou

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve v obore inžinierskych sietí. Špecializujeme sa hlavne na výstavbu a rekonštrukciu plynovodov a vodovodov. Našim cieľom je vytvoriť čo najlepšie pracovné miesto pre našich zamestnancov. a každoročne dotiahnúť všetky projekty do úspešného konca.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Compact-Gas, s.r.o.
Republiky 8
010 01 Žilina