Pridať inzerát

Asistent/Asistentka predaja v Comodo Concept

COMODO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 - 1 370 EUR/mesiacodmeny v priemere 500 €/mesačne
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME KOLEGU DO TÍMU
Máte skúsenosti s predajom, príjemné vystupovanie a nadšenie pre kreatívnu prácu a styling ?
Tak vitajte v našom tíme , u nás bude mať Vaša kariéra štýl !
Máme pre Vás miesto a zaujímavú ponuku na pozíciu asistenta /tky predaja pre našu pobočku Comodo Concept v Trnave na ul. Štefánikova 8 :

Comodo Concept v Trnave na ul. Štefánikova 8 :
- nástupná mzda 770 € brutto (plný pracovný úväzok)
- odmeny v priemere 500 €/mesačne
- odmeny sú súčasťou variabilnej zložky mzdy a závisia od dosiahnutia stanoveného mesačného obratu
- zamestnanecké výhody a benefity (náklady na obedy , zamestnanecká zľava na všetky produkty značiek , ktoré zastupujeme, bonus na zľavu pre rodinných príslušníkov )
- nástup možný ihneď

Náplň práce :
- komunikácia so zákazníkovom,
- asistencia pri výbere tovaru,
- obsluha hotovostných a bezhotovostných platieb,
- evidencia a riešenie objednávok,
- dokladanie tovaru, kontrola regálov,
- aranžovanie tovaru na prevádzke , vytváranie proaktívnych ponúk pre zákazníkov,
- udržiavanie čistoty a poriadku v predajni.

vybraných kandidátov budeme informovať telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s predajom prémiových módnych značiek vítané

Komunikatívnosť a kreativita nutnosť
schopnosť pracovať s obchodným softvérom a aplikáciami
skúsenosti s tvorbou fotomateriálu a vizuálov v obchode vítane

Sme módna a lifestylová spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť našim zákazníkom sa lepšie i kvalitnejšie obliecť a zároveň pomôcť Vám nájsť, či vyjadriť Váš jedinečný štýl a osobnosť. Okrem módnych kúskov ponúkame aj doplnky, dermato-kozmetiku a pop-up zaujímavých kolekcií lokálnych dizajnérov. Comodo Concept je sieť multibrand concept stores (multibrand = mnoho značiek) na Slovensku. Okrem našej virtuálnej prevádzky nás môžte stretnúť osobne v Žiline a v Trnave. Ponúkame Vám špecifický pohľad na módu, ktorý vzniká aj vďaka vycibrenému vkusu našich nákupcov módy a školených poradcov-stylistov. Aj keď svet sa mení a presúva sa do virtuality každým dňom, my máme radi a staviame na osobnom kontakte. Osobné stylingy naši zákazníci radi taggujú na sociálnych sieťach FB a IG pod heštegom #wearcomodo. Do Comodo rodiny patria nie len ženy, ale aj muži a deti.
Neváhajte nás kontaktovať osobne priamo na prevádzke v Trnave alebo svoje životopisy posielajte na e-mail: [email protected] (kontaktná osoba : Miloš Masný ).
Tešíme sa na Vás !