Pridať inzerát

Asistent predaja

COMODO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.12.2020
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Comodo Concept je sieť multibrand concept stores na Slovensku.
Hľadáme asisenta/tku predaja pre našu prevádzku Comodo Concept v Trnave na ul.Štefánikova 8, na plný pracovný úväzok.
Máte skúsenosti s predajom, nadšenie pre kreatívnu prácu a styling a príjemné vystupovanie? Tak vitajte v našom tíme.

U nás bude mať Vaša kariéra štýl!

Ponúkame špecifický pohľad na módu, vďaka vycibrenému vkusu našich nákupcov módy a školených poradcov-stylistov.
V praxi staviame vždy na osobnom kontakte s klientom. Výsledkom je unikátny styling na mieru aj vďaka výberu z renomovaných značiek:
PINKO, Calvin Klein, Scotch&Soda, Liviana Conti, Melissa, či Emu Australia

Prečo by ste mal/a pracovať práve pre nás?

- Sme stabilná, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorej špecifický výber produktov a styling vyhľadávajú stovky klientov.
- Môžete sa tešiť na ústretové a priateľské pracovné prostredie v príjemnom a stabilnom tíme.

- ponúkame celkovú mesačnú mzdu 700 €/mes. A s našim progresívnym odmeňovacím systémom si môžete výrazne privyrobiť pri dosiahnutí stanoveného mesačného obratu až 600e

- Svojim zamestnancom automaticky poskytujeme zamestnaneckú zľavu na všetky produkty značiek, ktoré zastupujeme. A rovnako dostávajú ako bonus zľavu pre rodinných príslušníkov.

Ak sme Vás zaujali,pošlite nám svoj životopis.
Môžeme Vám totiž ponúknuť oveľa viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Comodo Concept je unikátna a v slovenských podmienkach jedinečná maloobchodná sieť multibrand concept stores, vďaka ktorej sa aj vy dostanete do centra svetovej módy. Sme stabilná a úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť, ponúkame špecifický pohľad na módu. Vďaka vycibrenému vkusu, citu pre aktuálne módne trendy a školených poradcov-stylistov sme si vybudovali silné zastúpenie na trhu s renomovanými značkami ako Pinko, Liviana Conti, Calvin Klein, Scotch & Soda, Melissa, či Emu Australia.

Sme módna a lifestylová spoločnosť, ktorej cieľom je pomôcť našim zákazníkom sa lepšie i kvalitnejšie obliecť a tiež pomôcť im vyjadriť ich jedinečný štýl a osobnosť.
Okrem značkového oblečenia a doplnkov k nim, máme v ponuke ja dermatokozmetiku a pop-up zaujímavých kolekcií lokálnych dizajnérov.

Pridajte sa k nám a my vám ukážeme ako to funguje vo svete módy.

Adresa spoločnosti

Halkova 13
01001 Zilina
www.comodoconcept.sk