Pridať inzerát

Obchodník v oblasti GPS Monitoringu na juhu SR

Commander Services s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 5 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania (bežná mzda 1000-5000,- €)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Commander Services aktuálne hľadá obchodníka - huntera v rámci južného Slovenska.

Commander sa, od svojho založenia v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra česko-slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase.
Vďaka partnerstvu s PosAm a členstvu v skupine Deutsche Telekom dokážeme využiť spojenie špecifických znalostí a kompetencií a prinášať stále väčší úžitok pre našich zákazníkov, a zároveň máme silného strategického partnera pre potenciálnu expanziu.

Sme obchodníci-hunteri, ktorých práca baví a máme radi spokojných klientov. Vieme sa baviť v práci, ale i mimo nej. Hľadáme do nášho kolektívu kolegu/kolegyňu, ktorý bude zdieľať naše nadšenie pre obchod, nebude sa báť žiadnej výzvy a bude sa s nami baviť. To, že hlavnou náplňou práce budú „studené“ telefonáty a noví klienti vieme, ale do začiatku Ti pomôžeme sa zapojiť a dostaneš aj nejakú databázu klientov k dispozícii a školenia, koľko len bude potreba. Pokiaľ Ti GPS monitoring nič nehovorí, nevadí, všetko ťa radi naučíme.

Nechceme, aby si dochádzal každý deň do kancelárie, práve naopak. Home office a cestovanie za klientami berieme ako úplne bežné. Môžeš byť teda odkiaľkoľvek…
Keby ťa Home office „nebavil“ máme k dispozícii kanceláriu v Bratislave.

Čo budeš robiť:
• aktívne vyhľadávať nových zákazníkov a starať sa o aktutálnych
• predávať naše produkty a služby
• dohadovať si / navolávať stretnutia
• poskytovať poradenstvo a školenia zákazníkom v oblasti GPS monitoringu.

Jedná sa o „jednoduchý predaj“ s minimom administratívy, kde ťa hodnotíme len na základe tvojho pracovného nasadenia. Čím viac GPS-iek predáš, tým väčšia bude tvoja výplata. Najdôležitejšie je mať chuť predávať a mať svoju prácu rád - baviť sa ňou.

• prácu na HPP v super kolektíve
• voľnú pracovnú dobu
• priemerný zárobok šikovného obchodníka 1000-5000€
• odmeny v závislosti na vlastných výsledkoch bez stropu
• osobnostný rozvoj a profesijný rast
• príjemnú a otvorenú firemnú atmosféru
• služobné auto aj na súkromné využitie, notebook, mobil (aj pre súkromné využitie)
• Home Office
• firemné akcie a súťaže
• odborné školenia a semináre, jazykové kurzy
• Teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď, ale kľudne na teba počkáme.

Ak sa Ti ponuka páči, tak nám prosím pošli svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať ohľadne pohovoru.

Ďakujeme za poslaný životopis, už teraz sa na teba tešíme a dúfame, že budeme mať možnosť rozšíriť náš kolektív o ďalších kolegov a čoskoro sa staneme najväčším poskytovateľom GPS monitoringu na Česko-slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

• min. SŠ s maturitou
• prax s navolávaním stretnutí
• znalosť práce na PC - základnú znalosť MS Office
• komunikačné schopnosti
• skúsenosti s aktívnym predajom
• zodpovednosť a samostatnosť
• kreativita

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je pokračovateľom spoločnosti Commander Systems, s.r.o. Commander sa od svojho založenia, v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase. Od roku 2018 je Commander Services dcérskou spoločnosťou PosAm - popredného systémového IT integrátora, čím sa ešte viac posilnila naša vedúca pozícia na trhu. Vďaka partnerstvu s PosAm a členstvu v skupine Deutsche Telekom dokážeme využiť spojenie špecifických znalostí a kompetencií a prinášať stále väčší úžitok pre našich zákazníkov, a zároveň máme silného strategického partnera pre potenciálnu zahraničnú expanziu.