Obchodný manažér v oblasti Customer Care (Ref. č.: BA/OSoZ - 11/2019)

Commander Services s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900,- € + provízne ohodnotenie
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a starostlivosť o zákazníkov
- aktívny predaj riešení v oblasti GPS monitorovania vozidiel
- predaj ďalších IT riešení (Autopožičovňa, Comm Comm app, kamerové systémy a.i.)

- provízny systém odmeňovania (žiaden strop)
- služobné auto, notebook, mobil
- svetový team obchodných manažérov - budeš medzi najlepšími
- Home Office
- akcie a súťaže
- odborné školenia a semináre
- jazykový kurz
- teambuildingové aktivity
- pitný režim a.i.

Hľadáme najlepších obchodných manažérov v oblasti starostlivosti o zákazníkov a vieme ich zaplatiť. Obchodný tím chceme rozšíriť o aktívnych ľudí, ktorí budú s nami rásť, vedia tvrdo pracovať, ale aj sa zabaviť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok
- reprezentatívne vystupovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- kreativita

Spoločnosť Commander Services s.r.o. je pokračovateľom spoločnosti Commander Systems, s.r.o. Commander sa od svojho založenia, v roku 2005, vypracoval na pozíciu lídra slovenského trhu v oblasti online GPS monitoringu vozidiel. Naša spoločnosť ponúka široké portfólio služieb v oblasti monitoringu, stráženia vozidiel a služieb spojených s vyhodnocovaním informácií o automobiloch v reálnom čase. Od roku 2018 je Commander Services dcérskou spoločnosťou PosAm - popredného systémového IT integrátora, čím sa ešte viac posilnila naša vedúca pozícia na trhu. Vďaka partnerstvu s PosAm a členstvu v skupine Deutsche Telekom dokážeme využiť spojenie špecifických znalostí a kompetencií a prinášať stále väčší úžitok pre našich zákazníkov, a zároveň máme silného strategického partnera pre potenciálnu zahraničnú expanziu.

Adresa spoločnosti

Žitná 23
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Saltzer
E-mail: poslať životopis