Pridať inzerát

R&D Trainee for students- Paid internship (Košice)

ComAp a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trainee program v našom R&D tíme je skvelou príležitosťou pre študentov bakalárskeho / magisterského štúdia, ktorí majú záujem byť súčasťou svetovo uznávanej spoločnosti. Na základe rotácie v jednotlivých oddeleniach R&D, zistíš čo ťa láka najviac, a naštartuješ svoju kariéru tým správnym smerom.
V rámci Trainee programu budeš mať možnosť sa zapojiť do práce v našich najdôležitejších tímoch ako Embedded development, SW Tools development, alebo v tíme testerov, či analytikov.

Čo od teba očakávame:

• Vzdelanie v technickej oblasti - elektrotechnika alebo IT odbor je výhodou
• Záujem o Embedded svet a ambície sa ďalej rozvíjať v tejto oblasti
• Chuť tvrdo pracovať a nebáť sa skúšať nové veci
• Ochotu prichádzať s novými nápadmi
• Plynulú komunikáciu v slovenčine a angličtine
• Tímového ducha

Čo ti ponúkame:

• Príležitosť pracovať na čiastočný alebo plný úväzok s cieľom naviazania dlhodobej spolupráce po ukončení programu Trainee
• Naši špecialisti a tvoji budúci kolegovia ti radi pomôžu s dokončením diplomovej práce
• Nebudeme sa brániť tvojím nápadom. U nás budeš mať možnosť ovplyvniť každý projekt, do ktorého sa zapojíš
• Prácu v priateľskej atmosfére so skupinou mladých ľudí (mnohí z nich začínali pri škole ako ty)
• Benefity Ticket Multi a stravenky – 4,70 EUR/den
• Pravidelné vzdelávacie i tímové akcie
• Naviac budeš mať možnosť pracovať v moderne vybavenej budove s terasou
• Plat od 1000€ brutto (závisí od skúseností a je predmetom dohody)

Je táto pozícia práve taká, akú hľadáte? Stačí nám poslať životopis a kontaktné údaje, a my sa čoskoro ozveme.

Ticket Multi
Stravenky – 4,70 EUR/den
Pravidelné vzdelávacie i tímové akcie
Home Office
Flexibilná pracovná doba
Dovolenka - 5 týždňov
Deň dobrovoľníctva
Sick Day - 3 dni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ComAp je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prahe a v ďalších 12 pobočkách po celom svete. Poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vývoja a výroby riadiacich systémov pre plynové a dieselové motory, záložné generátory a kogeneračné jednotky, sieťové ochrany, dvojpalivové systémy. Zabezpečujeme dodávky od samotných kontrolérov až po kompletné riešenie zložitých systémov podľa požiadaviek klientov.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na webových stránkach: www.comap-control.com

Adresa spoločnosti

ComAp a.s.
U Uranie 1612/14a
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika