Pridať inzerát

Office Manager

ColosseoEAS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 11, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacOd 1.300,- EUR/mesiac, základná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: 15.02.2022, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamická a tvorivá spoločnosť, a aktuálne obsadzujeme pozíciu OFFICE MANAGER, na ktorej budete mať príležitosť byť súčasťou zaujímavých projektov so spoločnosťami v rámci krajín EU a s tretími krajinami.

V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu so zmyslom pre zodpovednosť, ktorý je zameraný na výsledky, práca v obchodnej oblasti mu je blízka a ktorý bude samostatne pracovať na zverených projektoch.
S priestorom pre osobný rozvoj a s možnosťou profesionálneho kariérneho rastu môžete u nás rátať.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti,
- koordinácia činností oddelení pri príprave podkladov pre obchodné ponuky,
- komunikácia so zákazníkmi/distribútormi, vyžiadanie podkladov, odsúhlasovanie dokumentov, písomná korešpondencia, a pod. (RU, EN),
- preklady a príprava dokumentov v anglickom a ruskom jazyku,
- príprava a organizácia prezentácií,
- analýzy trhov a monitoring médií,
- administratívna agenda.

Čo Vám ponúkame navyše?

- podporu skúseného tímu kolegov,
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce,
- MultiSport kartu pre zamestnancov,
- príjemné pracovné prostredie,
- vzdelávacie jazykové kurzy,
- možnosť kariérneho rastu,
- hybridnú formu práce.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť ColosseoEAS, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

- znalosť anglického a ruského jazyka podmienkou,
- technické vzdelanie výhodou,
- výborné komunikačné zručnosti,
- dynamická, silná osobnosť,
- zameranie sa na výsledky,
- organizovanosť a tímový hráč,
- zodpovednosť a samostatnosť.

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach ako je napr. skóre, štatistika hráčov, replay-e, reklamné pauzy a pod.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a elimináciu nežiadúcich osôb na športových podujatiach.

Určite si nenechajte ujsť našu video-projekciu, pripravovanú pre nášho klienta
Viac o nás na www.colosseoeas.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov