Pridať inzerát

Účtovník

ColosseoEAS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 11, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacOd 1.800,- EUR/mesiac (pri plnom úväzku), základná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: 01.03.2022, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamická a tvorivá spoločnosť a aktuálne obsadzujeme pozíciu ÚČTOVNÍK, na ktorej budete mať príležitosť byť súčasťou zaujímavých projektov so spoločnosťami v rámci krajín EU a s tretími krajinami.

V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý vie samostatne pracovať, so zmyslom pre zodpovednosť, je zameraný na výsledky a je pripravený zabezpečiť komplexné vedenie účtovnej agendy pre technologicko-softvérovú spoločnosť.
S priestorom pre osobný rozvoj a s možnosťou profesionálneho kariérneho rastu môžete u nás rátať.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- vedenie účtovníctva spoločnosti, zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie,
- vystavovanie, účtovanie a párovanie došlých faktúr, bankových výpisov, interných dokladov,
- zúčtovávanie a účtovanie služobných ciest,
- vystavovanie a párovanie zálohových faktúr a dokladov,
- účtovanie majetku, rezerv,
- mesačné, ročné účtovné závierky, štatutárny reporting, reporting pre štátne organizácie (ŠU, NBS),
- komunikácia s príslušnými orgánmi štátnej správy,
- spolupráca na tvorbe účtovných postupov, smerníc a kolobehu dokladov,
- vypracovávanie daňových priznaní DPH, DzPPO, daň z motorových vozidiel,
- kontrola skladového hospodárstva,
- dodržiavanie a sledovanie príslušnej legislatívy.

Čo Vám ponúkame navyše?

- podporu skúseného tímu profesionálnych kolegov,
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce,
- MultiSport karta pre zamestnancov,
- príjemné pracovné prostredie,
- vzdelávacie jazykové kurzy,
- možnosť kariérneho rastu,
- hybridnú formu práce.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť ColosseoEAS, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

- ovládanie podvojného účtovníctva a skladového hospodárstva je základnou podmienkou,
- ovládanie a prax v software SAP Business One veľkou výhodou,
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy, orientácia v zákone o DPH aj vrámci krajín EU a s tretími krajinami,
- prax na podobnej pozícii min 3 roky,
- zodpovednosť, samostatnosť,
- komunikatívnosť, tímovosť.

ColosseoEAS je slovenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu, ktorá ponúka komplexné riešenia v oblasti distribúcie mediálneho obsahu na zobrazovacích zariadeniach v športových arénach ako je napr. skóre, štatistika hráčov, replay-e, reklamné pauzy a pod.

Zároveň využívajúc najmodernejšiu technológiu v oblasti biometrického rozpoznávania tváre aplikovanú do turniketov pri vstupe sa ColosseoEAS výrazne podieľa na zvyšovaní bezpečnosti a elimináciu nežiadúcich osôb na športových podujatiach.

Určite si nenechajte ujsť našu video-projekciu, pripravovanú pre nášho klienta
Viac o nás na www.colosseoeas.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov