Pridať inzerát

Asistentka konateľa obchodnej spoločnosti

Color Centrum, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiac+ stravné lístky bez doplatku cca 80,- EUR, + motivačné bonusy za plnenie cieľov + preplácanie nadčasov + 20% zľava na nákup (po skúšobnej dobe) + odmena za nového kolegu + narodeninový darček + multisport karta
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistentka riaditeľa/konateľa:
Vybavovanie a riešenie prijatej a odoslanej pošty,
príprava a plánovanie stretnutí a kompletnej administratívy firmy,
agenda administratívneho príjmu tovarov na sklad a spracovania došlých faktúr
kontrolné činnosti procesov v rámci firmy - vypracovanie správ pre konateľa,
marketingová agenda - príprava a komunikácia s firmami
komunikácia s dodávateľmi...

- stravné lístky bez doplatku cca 80,- EUR,
- motivačné bonusy za plnenie cieľov
- preplácanie nadčasov
- 20% zľava na nákup (po skúšobnej dobe)
- odmena za nového kolegu
- narodeninový darček
- multisport karta
- pravidelné školenia
- jednozmenná prevádzka
- voľné sviatky a nedele
- možnosť kariérneho postupu
- zázemie stabilnej rodinnej firmy s dlhoročným pôsobením na trhu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu obsahujúceho min.:
-dátum narodenia,
-všetky predchádzajúce zamestnania s kontaktom na posledného zamestnávateľa
-foto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preferujeme záujemcov s praxou

- Ste samostatná
- máte ochotu podieľať sa na dodržiavaní a zlepšovaní procesov a tímu
- máte radi prácu s ľuďmi
- chcete rozvíjať svoje obchodné a komunikačné zručnosti
- je pre Vás spoľahlivosť a lojalita samozrejmosťou

Sme spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom farieb, lakov, fasádnych omietok, priemyselných farieb a príslušenstva, miešaním farieb a fasádnych omietok. Prevádzkujeme sieť 7 predajní a sme najväčšia maloobchodná spoločnosť v tejto špecializácií na západnom Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Milan Norocký
Tel.: +421905471329
E-mail: poslať životopis