Pridať inzerát

Čašníčka/čašník do Francúzskeho bistro v Bratislave

Colette Boutique s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krížna, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 EUR/mesiacVýška mzdy na základe dohody so spoločnosťou a predchádzajúcich skúseností, suma je len orientačná + tringelty.
  • Termín nástupu: 12.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského tímu hľadáme šikovných, dynamických nových členov s rovnakou chuťou do práce akú máme aj my. Tvojou nápňou je:
- Starostlivosť o zákazníka
- Vynikajúca znalosť jedálneho, nápojového lístka
- Obsluha hostí
- Zodpovednosť za dodržiavanie vysokých štandardov prevádzky
- Obsluha e-kasy
- Spolupráca s tímom a vedúcimi zmeny
- Práca na zmeny
- Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Čistota v skladových priestoroch
- Reprezentatívne vystupovanie, prezentácia prevádzky za účelom poskytnutia komplexných služieb prevádzky s dôrazom na uspokojenie požiadaviek zákazníka
- kolektívne (smenové) udržiavanie základného poriadku na zabezpečenie reprezentatívneho stavu všetkých priestorov prevádzky.

- Možnosť vzdelávania sa vo francúzskej kuchyni.
- Tringelty
- Práca v mladom a aktívnom kolektíve.
- Výplata vždy načas, do 10. dňa v mesiaci na účte zamestnancov.

Posielajte životopisy s fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- Zákaznícky orientovaný prístup
- Tímový hráč
- Pracovitosť a zodpovednosť
- Ústretovosť
- Flexibilita
- Ovládanie práce s registračnou pokladňou
- Očakávame prax a skúsenosti vo svete gastronómie (referencie z predošlých skúseností sú vítané)
- Someliérske znalosti veľkou výhodou- komunikatívnosť,
- Vzťah k čistote,
- Kreativita a inovácia,
- Čistý register trestov,
- Platný zdravotný preukaz.

Colette- Gurmánsky butik, ktorý otvoril nový koncept francúzskeho gurmánskeho butiku v hlavnom meste- Bratislava. Jediný Gurmánsky Butik na Slovensku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci