Pridať inzerát

Samostatný Kuchár/ Kuchárka- Francúzske bistro v Bratislave

Colette Boutique s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krížna, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy na základe dohody.
  • Termín nástupu: 18.5.2022 - ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je gastro tvojou vášňou ? Rád by si sa vzdelával vo francúzskej kuchyni ? Tak toto je šanca pre teba !! Ukáž svoj talent a kreativitu na tanieri v otvorenej kuchyni !!!
Do nášho priateľského tímu hľadáme šikovného dynamického kuchára/kuchárku s rovnakou chuťou do práce akú máme aj my. Tvojou nápňou je:
- príprava pokrmov na základe receptúr a štandardov
- dodržiavanie technologických postupov prípravy jedál
- zodpovednosť za kvalitu ponúkaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- sledovanie skladových zásob
- čistota na pracovisku a v skladových priestoroch
- reprezentatívne vystupovanie, prezentácia prevádzky za účelom poskytnutia komplexných služieb prevádzky s dôrazom na uspokojenie požiadaviek zákazníka,
- Práca - do 180 hodín mesačne
- pracovná doba od 8:00 - 16:00 !! 5 dní v týždni :) od stredy do nedele !!
- kolektívne (smenové) udržiavanie základného poriadku na zabezpečenie reprezentatívneho stavu všetkých priestorov prevádzky,

- Možnosť vzdelávania sa vo francúzskej kuchyni.
- Práca v mladom a aktívnom kolektíve.
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov.

Prosím, Vaše životopisy môžete zasielať aj na info@colette.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kuchár, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- iniciatívnosť
- Minimálne 2 roky praxe v rovnakej pozícii,
- Orientácia na kvalitu,
- Vzťah k čistote v kuchyni,
- Kreativita a inovácia,
- Čistý register trestov,
- Platný zdravotný preukaz.

Colette- Gurmánsky butik, ktorý otvoril nový koncept francúzského bistra a cukrárne v hlavnom meste- Bratislava.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci