Pridať inzerát

Stavbyvedúci

COLAS Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacod 1700 €, mzda bude upresnená pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: ihneď / podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúseného manažéra pre naše projekty v oblasti dopravného staviteľstva a cestnej infraštruktúry.
Miesto výkonu práce: Košice + stavby na východnom Slovensku
Vhodné pre skúsených kandidátov s osvedčením Stavbyvedúci.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie súladu s predpismi o ochrane zdravia, bezpečnosti a životného prostredia
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby
- zabezpečovanie dodržiavania technologických postupov prác a kontrolu kvality
- príprava mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- sledovanie a riadenie finančných ukazovateľov projektu
- riadenie a kontrola práce podriadených majstrov,
- komunikácia s klientmi.

- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie,
- skupinové životné a úrazové poistenie
- dni dovolenky navyše
- služobné vozidlo možné využívať aj na súkromné účely

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce môže byť aj Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pre úspešný vstup do výberového procesu vyžadujeme platné osvedčenie na výkon funkcie Stavbyvedúci s rozsahom oprávnenia: Inžienierske stavby: Podkategória 21 – dopravné stavby a Inžienierske stavby: Podkategória 22 – mosty, tunely, špecifikácia mosty

Sme stavebná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí už takmer 70 rokov. Od februára 2020 sme sa ako dve silné stavebné firmy (Inžinierske stavby, a.s. na východe a CESTY NITRA a.s. na západe Slovenska) zlúčili a pôsobíme pod spoločným názvom COLAS Slovakia, a.s.
Naša náplň práce je ponuka dodávky stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva.
Od roku 2004 sú COLAS Slovakia, a.s. a naša dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej korporácie COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov