Pridať inzerát

Policy a Risk Manažment špecialista

COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Einsteinova 3677/11, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacmesačná mzda od 1800 EUR, + možnosť variabilného odmeňovania na kvartálnej báze, celoročne vo výške max. 2 hrubých miezd
  • Termín nástupu: 1.4.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu riskárov hľadáme šikovného človeka so skúsenosťami s riadením kreditného rizika.
Náplňou práce bude:
- tvorba a aktualizácia risk policy, sledovanie legislatívnych zmien, ich analýza a implementácia do procesov schvaľovania
- analyzovanie a implementovanie zmien v procesoch hodnotenia úverového rizika v oblasti úverovania fyzických osôb, malých a stredných podnikov
- aktívna účasť v medzinárodných projektoch za účelom optimalizácie úverových procesov
- identifikovanie slabých miest úverového procesu, navrhovanie opatrení na ich elimináciu
- monitorovanie vývoja úverového portfólia a reportovanie manažmentu
- analyzovanie dát v oblasti úverovania, navrhovanie riešení v zjednodušovaní úverových procesov
- zabezpečenie efektívneho riadenia kvality dát a reportingu
- tvorba a spracovávanie reportov pre vnútorné potreby banky

Práca v dynamickom tíme stabilnej medzinárodnej finančnej inštitúcie.
Možnosť tímovej spolupráce i samostatnej činnosti.
Možnosti osobného i profesionálneho rozvoja a rastu.
Rozvojové i teambuildingové aktivity.
Nové priestory, relax room, jedáleň, káva zdarma, vitamín program.

Žiadosť o zaradenie do výberového konania a životopis zasielajte v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov pozvaných do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- analytické a technické myslenie
- dôslednosť a zameranie na detail
- orientácia na výsledok
- proaktivita a otvorenosť voči zmenám
- schopnosť tímovej spolupráce
- zodpovednosť a samostatný prístup
- schopnosť doťahovať úlohy do konca
- chuť pracovať v dynamickej spoločnosti, ktorá chce napredovať
- znalosť francúzskeho jazyka je výhodou nie podmienkou
- znalosť mapovania procesov výhodou
- znalosť optimalizácie procesov výhodou
- znalosť štatistických jazykov výhodou (R, SAS, IBM Statistics, IBM Modeler, atď)
- znalosť programovania reportov v SAP Bussiness Object výhodou

Spoločnosť COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky je súčasťou medzinárodnej Skupiny Cofidis, ktorá sa špecializuje na poskytovanie spotrebiteľských úverov.

Na Slovensku poskytujeme klientom financovanie nákupu motorových vozidiel a účelové spotrebiteľské úvery – t.j. úvery za účelom financovania nákupu tovaru a/alebo služieb na splátky u obchodných partnerov (tzv. predaj na splátky) a revolvingové spotrebiteľské úvery.
Viac info na https://www.cofidis.sk/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Einsteinova 11
851 01 Bratislava