Pridať inzerát

Pizzer/Pizzerka

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Food Station - La Cultura, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacMožný zárobok 1100 - 1300 komplet netto.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pizzer-pizzerka- priprava pizze

Zaškolenie, strava, príplatky, tips. Výhodná pracovná doba / 10.00 - 21.00 hod. Dlhý / krátky týždeň.

Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom, kde zašlite Váš životopis. Následne budete z našej strany kontaktovaný. Hľadáme kolegov do reštaurácie Food Station v OC Laugarício Trenčín..

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

prax v gastre

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre nás je prvoradý záujem o prácu a chuť vzdelávať sa. Práca s jedlom, tímového ducha.

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita a spokojnosť zákazníka je prvoradá.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov