Pridať inzerát

Kuchár/La cultura

COFFEE TOUCH, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: La Cultura, Prielohy, Žilina-Solinky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou/ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného prílohového kuchára do zabehnutej reštaurácie La Cultura v OC Max.

- samostatná príprava príloh a šalátov, spolupráca s kolegami
- dodržiavanie HACCP a hygieny na zverenom úseku
- dodržiavanie správnych receptúr a technologických postupov

Vybraného uchádzača o túto pozíciu zaškolíme na náš systém práce.
Pracovná doba v pravidelnom cykle dlhý a krátky týždeň. Mzda netto od 1300€.

Práca v príjemnom a čistom prostredí, mladý kolektív, systém odmeňovania zamestnancov, strava a pitný režim zabezpečený, možnosť osobného rastu, profesionálny prístup, výhodná pracovná doba dlhý a krátky týždeň
Možnosť ubytovania.

Záujemcovia, prosíme Vás zasielajte životopisy na email, radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spolahlivosť, kreativita, samostatnosť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť zaoberajúca sa gastronómiou, s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Kvalita je prvoradá a spokojnosť zákazníka.
Kvalita produktov a služieb - staňte sa aj vy členom tímu.
Naše aktivity si môžete pozrieť na web. stránke www.coffeetouch.sk alebo na konkrétnych stránkach reštaurácií www.grandcaffe.sk alebo www.la-cultura.sk alebo www.foodstation.sk

Náš záujem je pracovať s kvalitným tímom, kde obojstranný seriózny prístup môže viesť jedine k najvyššej spokojnosti zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OC Max, Prielohy, Žilina
010 04 Žilina