Pridať inzerát

Účtovník & Controller - kariéra v poisťovni

Coface Czech Credit Management Services, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prague, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pobočka Coface pre Českú Republiku a Slovensko hľadá nového kolegu / kolegyňu na pozíciu Účtovník / Controller.

Čo Vás u nás čaká?

  • Menší kolektív kolegov z Bratislavy a Prahy
  • Vyvážený pomer práce z domova alebo v kancelárii v centre Bratislavy. U skúsených kolegov si vieme predstaviť úplnú prácu z domova.
  • Rozmanitá a samostatná práca zahrňujúca účtovníctvo, controlling, reporting a riadenie cash flow, ale aj projektové činnosti, napr. IFRS 17 alebo aktualizáciu interných postupov, spolupráca s externou mzdovou agentúrou a daňovým poradcom
  • Agenda neživotnej poisťovne (českej a slovenskej organizačnej zložky) alebo agenda spoločnosti s ručením obmedzeným v Českej a Slovenskej republike
  • Účtovný systém Pohoda, MS Office balíček, hlavne excell a mnoho skupinových aplikácií
  • Získanie širšieho prehľadu o fungovaní celého poisťovacieho businessu prostredníctvom spolupráce s ostatnými oddeleniami Coface CZ & SK
  • Medzinárodné aspekty spolupráce s oddeleniami na úrovni regiónu strednej a východnej Európy a francúzskej centrály
  • Priestor pre osobný kariérny rozvoj a vlastnú iniciatívu

Čo očakávame my od Vás?

  • Skúsenosti s účtovníctvom v poisťovníctve, prípadne solídne znalosti finančného účtovníctva a pripravenosť sa učiť
  • Štandardná gramotnosť v práci s IT aplikáciami, hlavne excellom
  • Porozumenie businessovým a ekonomickým súvislostiam účtovaných a reportovaných udalostí
  • Spoľahlivosť, presnosť, vlastnú organizovanosť a ochotu pracovať v tíme
  • Schopnosť dorozumieť sa anglicky
  • Skúsenosť s českou legislatívou je výhodou

Čo Vám ponúkame?

  • zaujímavú prácu v príjemnom malom tímu ľudí zapálených do toho, čo robia
  • príležitosť učiť sa nové veci od odborníkov spoločnosti Coface v 100 krajinách
  • možnosť kariérneho rastu v celej medzinárodnej skupine Coface, vrátane krátkodobých stáží
  • moderná kancelária v centre Bratislavy
  • možnosť home office a flexibilnej pracovnej doby
  • 25 dní dovolenky + 4 sick days + narodeninový deň
  • pravidelnú mzdu od € 1500/mesačne
  • stravné lístky v hodnote 4 €
  • príspevok na penzijné poistenie
  • služobný mobil a notebook

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, neváhajte nás, prosím, kontaktovať. Tešíme sa na Vašu reakciu.

www.coface.com; www.coface.cz; www.coface.sk

Pre výberové konanie na túto pozíciu spoločnosť Coface Slovakia Credit Management Service, s.r.o., IČO: 31 343 872, Šoltésovej 14, Bratislava 811 08, ako správca, bude spracovávať vami poskytnuté osobné údaje (alebo verejne získané) v súlade s obecným nariadením o ochrane osobných údajov (EU) 2016/679.

Informácie o výberovom konaní