Pridať inzerát

Java Developer Junior /Senior

CodeVenture s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Darmstadt, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacBrutto
  • Termín nástupu: Po dohode
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vývojára pre nášho dlhodobeho zákazníka z oblasti verejnej správy. Budete pracovať v teame mladých ľudí, primárne v jazyku JAVA, CSS a SQL. Verzujeme v Git-e avšak skúsenosť s inými verzovacími systémami je vítaná. Budete mať možnosť pohrať sa s technologiami ako Docker, Kubernetes, Elasticsearch a mnoho dalších. Budete mať priestor na učenie sa nových technológií a rozvoj svojich schopností. Očakávame znalosť objektovo-orientovaného programovania, avšak hlavne túžbu učiť sa nové koncepty a technológie.

- flexibilný pracovný čas
- home office
- účasť na školiacich kurzoch, jazykových kurzoch
- team - building akcie
- príspevky na ubytovanie a dopravu

Vaše životopisy zasielať na uvedený e-mail. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť objektovo orientovaného programovania
- základné povedomie o technologiach (Java, Hibernate, Spring) a databázach (MySQL, MSSQL, Oracle)
- základné vedomosti o front - end vývoji (CSS, HTML, JS)
- kontakt s niektorým verzovacím systémom (Git, SVN)
- komunikačná úroveň ANJ/NJ
- nebáť sa problémov, ochota sa z nich poučiť a prichádzať s riešeniami
- skúsenosť s prácou v tíme vítaná

Sme mladá inovatívna spoločnost poskytujúca širokú škálu IT riešení pre klientov a outsourcing v oblasti IT. Zabezpečujeme celý cyklus IT služby od analýzy cez vývoj až po nasadenie riešenia u konkrétneho klienta. Dbáme na potreby a požiadavky klienta, ktoré sú základom nášho prístupu. Vývoj poskytujeme na všetkých platformách - WEB, iOS, Android, Desktop. Hlavným cieľom spoločnosti je byť spoľahlivým a stabilným partnerom v oblasti IT, prinášať inovatívne riešenia s dôrazom na kvalitu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Mlynský sek 384
941 02 Lipová