Pridať inzerát

Marketingový špecialista

CODERAMA exSIGP, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Za plavárňou 3, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne rozširujeme náš tím o kreatívneho a iniciatívneho človeka s citom a taktom prezentovať našu spoločnosť v tom správnom svetle. Možno je to výzva a príležitosť práve pre teba. Prinesieš do našej spoločnosti svoje nápady, objavíš nové možnosti a my ti pomôžeme realizovať sa a kariérne posunúť sa ďalej. Kreativite a sebarozvoju sa medze nekladú.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- návrh a implementácia marketingovej stratégie spoločnosti a stratégie prezentácie jednotlivých produktov našej spoločnosti
- zodpovednosť za propagáciu a prezentáciu našej firmy, zlepšovanie imidžu spoločnosti
- budovanie, rozvíjanie a udržiavanie dobrých vzťahov so spoločnosťami, univerzitami a médiami s cieľom podporovať všeobecné povedomie o spoločnosti
- propagácia spoločnosti prostredníctvom cielenej reklamy
- starostlivosť o web, písanie rôznych zaujímavých blogov
- príprava a zabezpečenie platených článkov a rozhovorov v médiách
- pravidelný prieskum a analýza možností zviditeľnenia spoločnosti vzhľadom na aktuálne ciele (napr. účasť na konferenciách, zaujímavých eventoch atď.)
- starostlivosť o sociálne siete (Facebook, Google, LinkedIn, Instagram)
- práca s Google Ads a PPC

• Nadštandardné ohodnotenie a provízia v prípade dosiahnutia vytýčených cieľov
• Práca v spoločnosti s dobrou reputáciou, úspešnými projektami a spokojnými zákazníkmi
• Možnosť sebarealizácie, vzdelávania sa a rastu
• Príležitosť podieľať sa na raste spoločnosti
• Práca v super kolektíve, čo po odbornej tak aj po ľudskej stránke
• Flexibilný pracovný čas
• Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
• Firemný mobil a hardware, príspevok na vzdelávanie
• Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do SIGP prídeš, nebudeš chcieť odísť
• Každý druhý týždeň sa spolu naraňajkujeme
• Kalčeto, hrazda

Svoje anglické CV-čko spolu s krátkym motivačným listom, prečo by sme si mali vybrať práve Teba pošli na:
career@sigp.systems

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PR / Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Marketing - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR, Marketing

Počet rokov praxe

2

- kreatívnosť, cit pre dizajn
- iniciatívnosť hľadať nové možnosti a riešenia, proaktivita
- dobré komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
- skúsenosti s online-marketingom
- dobré organizačné zručnosti
- IT background veľkou výhodou

Pozícia je určená pre človeka s relevantnými skúsenosťami. Na druhej strane pokiaľ si šikovný absolvent a ukážeš dostatočný cit a drive, spolupráca nie je vylúčená.

CODERAMA, s.r.o. je progresívny a inovatívny SOFTWARE HOUSE zaoberajúci sa vývojom komplexných enterprise riešení pre zákazníkov zo Slovenska a zahraničia ako sú ŠKODA AUTO, NOTINO, CRIF, KONICA MINOLTA, MOROSYSTEMS, MONET+, KISTLER, KOMIX, BRAVIDA, ČSOB, MEGAUBYTOVANIE.SK, DXC TECHNOLOGY, TELEKOM, INTERWAY, KROS, UNIQA, AVILOO, UNILABS SK a ďalších. Zákazníci na nás najviac oceňujú našu proaktivitu a poctivosť. Okrem vývoja zákazníckych riešení sme sa s nadšením pustili aj do vlastných projektov a už teraz sa nevieme dočkať ako ich uvedieme na trh.
V CODERAMA je nás 120 a neustále rastieme. Okrem Žiliny pôsobíme aj v Banskej Bystrici, v Bratislave, či v Martine. Mnohí z nás pracujú aj REMOTE. Každý z nás je jedinečný a navzájom sa perfektne dopĺňame. Vieme tvrdo zamakať ale aj sa poriadne zabaviť. V CODERAMA si zakladáme na kamarátskom prístupe, tímovosti, poctivej práci, transparentnosti a slobode. Problémy riešime spoločne a aj úspechy oslavujeme spoločne. Ak sa chceš presvedčiť, že pracovať u nás je naozaj zážitok, príď nás kedykoľvek navštíviť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov