Pridať inzerát

Manažér pre kľúčových zákazníkov - coffee

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úlohou Manažéra pre kľúčových zákazníkov bude riadiť obchodné a zmluvné aktivity, ktoré pomôžu k dosiahnutiu požadovaného obratu, tržieb a zákazníckej spokojnosti. Budete tiež navrhovať dlhodobú stratégiu a zabezpečovať správne nastavenie procesov vedúcich k splneniu stanovených cieľov.

MEDZI VAŠE ZODPOVEDNOSTI BUDE ĎALEJ PATRIŤ:

• Aktívny rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• Vyhľadávať ďalšie príležitosti spolupráce so zákazníkmi na základe analýzy trhu
• Zostavovanie obchodného plánu za zverených zákazníkov a zodpovednosť za jeho realizáciu
• Plnenie stanovených obchodných KBIs
• Príprava a revízia P&L analýzy za vybraných zákazníkov, príprava akčných plánov na zvýšenie profitability u zverených zákazníkov

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej práci a neformálnych vzťahoch
• Samostatnú a zodpovednú prácu
• Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s vybudovanou tradíciou a prestížnou značkou
• Motivujúci systém finančného ohodnotenia
• Zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných zručností
• Možnosť pracovať na svojom osobnom a profesijnom raste a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
• Zamestnanecké výhody: 5 týždňov dovolenky; fasovanie produktov; pitný režim; nákup produktov a firemných reklamných predmetov za zvýhodnené ceny; systém flexibilných benefitov - kafetéria; príspevok na dôchodkové pripoistenie; stravovanie v kantíne / príspevok na stravovanie; zvýhodnené volania pre rodinných príslušníkov; možnosť nákupu zamestnaneckých akcií
• Ďalšie benefity: mobilný telefón; notebook, automobil aj k súkromnému využitiu

AKO BY MAL VYZERAŤ VÁŠ PROFIL:

• Máte preukázateľné skúsenosti v KA Managementu z oblasti predaja kávy aspoň 2 roky (RETAIL)
• Máte výbornú znalosť obchodných finančných ukazovateľov, ktoré dokážete uplatniť v praxi pri vyjednávaní a argumentácii
• Máte znalosť angličtiny na pokročilej úrovni - využijete denne v ústnej aj písomnej komunikácii nielen so svojím priamym nadriadeným
• Ste aktívny vodič, VP sk. B a ste pripravení cestovať v prípade potreby (prevažne v SR)

Svoje CV, prosím, zasielajte v anglickom jazyku, ďakujeme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou